Cinsiyet değiştirerek kadın olan Selin Ciğerci, futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyor!

Cinsiyet değiştirerek kadın olan Selin Ciğerci, futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyor!

29 Kasım 2017, Çarşamba 13:52 Son Güncelleme: 02 Ocak 2018, Salı 12:48
- A +

Eskiden adı Okan'dı. Şimdi Selin Ciğerci. Cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. Babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi.

Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin futbolcu Gökhan Çıra ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Bir dönem cinsiyet değiştirme ameliyatı ile gündemde olan Selin Ciğerci şimdi de aşk hayatıyla gündemde.

Diyarbekirspor'da top koşturan 21 yaşındaki futbolcu Gökhan Çıra'nın, sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile aşk yaşadığı sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflardan ortaya çıktı.

Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra ilk kez görüntülendi.

Nişantaşı’nda el ele objektife yansıyan kili, “2018’de evlenmeyi ve evlatlık edinmeyi istiyoruz dedi.

Çıra, ilişkisi nedeniyle Diyarbakırspor’dan ayrılmak zorunda kaldığı iddiasına yanıt verdi: “Ben kendim kulübümden ayrıldım. Her iki taraf için de iyi oldu. Bir İstanbul takımıyla anlaşmak üzereyim.

İlişkileriyle Türkiye gündemine oturan çiftin kararı söylemde kalmadı. Selin Ciğerci, modacı Gülşen Pehlivanoğlu'na gelinliğini diktirdi.

Son provalar için Gülşen Pehlivanoğlu'nun modaevine giden Selin Ciğerci'yi futbolcu aşkı Gökhan Çıra yalnız bırakmadı.

Selin Ciğerci, sevgilisiyle çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

Güneydoğu Spor Yazarları Derneği, bu ilişkinin ortaya çıkmasının ardından Diyarbekirsporlu futbolcu Gökhan Çıra ve transferini gerçekleştiren yöneticileri yerden yere vurmuş ve "Takımdan kovun" açıklamasını yapmıştı.

Gökhan Çıra, baskılara dayanamayarak takımdan ayrıldığını açıkladı. Gökhan Çıra,şunları yazdı: 'Bugün itibarıyla Diyarbekirspor Kulübü ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayım. Diyarbekirspor'da az forma şansı bulduğu için ayrılmak istediğimi yönetime bildirdim. Karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Şampiyonluk yolunda Diyarbekirspor'a başarılar dilerim.'

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra...