Bursa'da başkan diyor ki...

“Bizden çekinmeyen rakip yok. Buna sahip çıkmak da taraftarlarımızın elinde. Türkiye, Bursaspor'un zirve takımı olduğunu kabul ediyor. Ancak 12. adam yoksa biz de yokuz”

29 Ekim 2011, Cumartesi 02:30
- A +

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, yarın oynayacakları zorlu Manisaspor maçı öncesi taraftarlara seslendi. “Bursaspor’dan çekinmeyen hiç bir takım yok” diyen Yazıcı, “Çok şükür böylesine iyi bir takım oluşturduk. Buna sahip çıkmak sizin elinizde. Üzerimizde bir şanssızlık var ama lig uzun. Bu şanssızlığı da kıracağız. Bütün Türkiye, Bursaspor’un zirve takımı olduğunu kabul ediyor. Ben de biraz şikayette bulunayım. Biz geçen seneki bilet fiyatlarına hiç zam yapmadık. Biz elimizden geleni yapıyoruz taraftarımız da yapsın. Siz yoksanız biz de yokuz” dedi. Yönetim olarak bugüne kadar bütün Bursa’ya layık olduklarını da söyleyen Yazıcı şunları söyledi:

‘Beraberliği bozmayın’

“Bu davalar neticesinde ne olacağı belli değil. Son 3 senede şampiyonluk ve üçüncülük aldık. Böylesine güzel giden bir kulübe her gün bir çomak sokmaya çalışıyorlar. Bunlara müsaade etmeyin. Bursaspor bu durumunu muhafaza etmeli ve bir zirve takımı olarak kalmalı. Biz bugün varız yarın yokuz ama Bursaspor hep devam edecek. Diliyorum ki hep zirve takımı olarak devam etsin. Birlik beraberliğinizi hiç bozmayın, bozmak isteyenlere de müsaade etmeyin.”

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;