Aykut Kocaman hedefini belirledi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, adım adım liderliğe yükseleceklerine emin: Başakşehir galibiyetiyle tüm dengeleri değiştirdik. Artık daha net hesaplar yapabiliyoruz. İkinci yarının ortalarına doğru arzuladığımız pozisyonda olacağız.

15 Şubat 2018, Perşembe 08:04
- A +
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, zirveye yükselmek için aceleci davranmadıklarını söyledi. Belirledikleri hedef doğrultusunda ilerledikleri takdirde 2. yarının ortalarına doğru istedikleri konuma geleceklerini belirten deneyimli teknik adam, önlerindeki 2 lig maçının önemine vurgu yaptı.
 
Medipol Başakşehir’i devirip, lig yarışına farklı bir boyut kazandırdıklarını ve rakiplere önemli bir mesaj verdiklerinin de altını çizen Kocaman, şunları söyledi:

Ali Koç'tan Fenerbahçe'nin kasasına 470 milyon TL!
 
‘2 MAÇ ÇOK ÖNEMLİ’
 
“Ligdeki çekişmeyle ilgili olarak öngörülerimiz elbette var. Bunlarda haklı çıkmak tabii ki çok güzel. Biz sistemimize sadık kaldığımız sürece hedeflediğimiz noktalara geleceğimize inanıyoruz. Yeter ki camiamız bize güvensin, bizi desteklesin. Son hafta aldığımız sonuçla dengeleri değiştirdiğimiz bir gerçek. Artık daha net hesaplar yapabiliyoruz.

Skrtel yine yok

Ligin ilk yarısındaki gidişata baktığımız zaman, önümüzün açık olduğunu düşünüyoruz. Alanya ve Beşiktaş karşılaşmalarından 6 puan çıkarırsak daha da iddialı bir konuma geleceğiz. Elbette ilk hedefimiz zirve. ‘Şampiyonluk’ kelimesini de 2. yarının ortalarına doğru daha yüksek sesle dillendirebiliriz.”

Kaynak: Şampiy10

Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar'dan sonra 2 isimle daha barıştı!
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;