ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


AVRUPA LİGİ

MAÇLAR

29 Haziran 2017, Perşembe

  • Shirak Shirak 0 - 2 Gorica Gorica

  • Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar 1 - 0 Dunav Ruse Dunav Ruse

  • Kairat Almaty Kairat Almaty 6 - 0 Atlantas Klaipeda Atlantas Klaipeda

  • Ventspils Ventspils 0 - 0 Valur Valur

  • Partizani Partizani 1 - 3 Botev Plovdiv Botev Plovdiv

  • Pyunik Pyunik 1 - 4 Slovan Bratislava Slovan Bratislava

  • Trencin Trencin 5 - 1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi

  • Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 - 2 Cork City Cork City

  • Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2 - 1 NSI Runavik NSI Runavik

  • Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk 0 - 0 Suduva Suduva

  • Chikhura Chikhura 0 - 1 Altach Altach

  • VPS Vaasa VPS Vaasa 1 - 0 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana

  • Shkendija 79 Shkendija 79 3 - 0 Dacia Chisinau Dacia Chisinau

  • Dinamo Batumi Dinamo Batumi 0 - 1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok

  • Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC 2 - 1 B36 Torshavn B36 Torshavn

  • Lyngby Lyngby 1 - 0 Bangor City Bangor City

  • Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 4 - 3 Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte

  • Ferencvaros Ferencvaros 2 - 0 Jelgava Jelgava

  • Odds BK Odds BK 3 - 0 Ballymena United Ballymena United

  • UE Santa Coloma UE Santa Coloma 0 - 2 NK Osijek NK Osijek

  • FC Zaria Balti FC Zaria Balti 2 - 1 Sarajevo Sarajevo

  • Zire İ.K Zire İ.K 2 - 0 Differdange 03 Differdange 03

  • Levski Sofya Levski Sofya 3 - 1 Sutjeska Sutjeska

  • AEK Larnaca AEK Larnaca 5 - 0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps

  • Haugesund Haugesund 7 - 0 Coleraine Coleraine

  • Fola Esch Fola Esch 2 - 1 Milsami Orhei Milsami Orhei

  • Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 2 - 0 Tirana Tirana

  • Bala Town Bala Town 1 - 2 Vaduz Vaduz

  • Connahs Quay Connahs Quay 1 - 0 Helsinki Helsinki

  • Vojvodina Vojvodina 2 - 1 Ruzomberok Ruzomberok

  • FC Midtjylland FC Midtjylland 6 - 1 Derry City Derry City

  • Skenderbeu Skenderbeu 1 - 0 R. Tic Tapa Sant Julia R. Tic Tapa Sant Julia

  • Norrkoping Norrkoping 5 - 0 Prishtina Prishtina

  • Klaksvik Klaksvik 0 - 0 AIK Stockholm AIK Stockholm

  • Siroki Brijeg Siroki Brijeg 2 - 0 Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent

  • Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız 3 - 0 Floriana Floriana

  • Mladost Lucani Mladost Lucani 0 - 3 Keşla Keşla

  • Tre Penne Tre Penne 0 - 1 Rabotnicki Rabotnicki

  • Domzale Domzale 2 - 0 Flora Tallinn Flora Tallinn

  • OFK Titograd OFK Titograd 1 - 0 Gandzasar Gandzasar

  • Valletta Valletta 2 - 0 Folgore Folgore

  • St Johnstone St Johnstone 1 - 2 FK Trakai FK Trakai

  • Rangers FC Rangers FC 1 - 0 FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn

  • Crusaders Crusaders 3 - 1 FK Liepaja FK Liepaja

  • Zeljeznicar Zeljeznicar 1 - 0 Zeta Zeta

  • Lech Poznan Lech Poznan 4 - 0 Pelister Pelister

  • MOL Vidi MOL Vidi 2 - 0 Balzan Youths Balzan Youths

  • St Joseph's St Joseph's 0 - 4 AEL Limassol AEL Limassol

  • KR Reykjavik KR Reykjavik 0 - 0 SJK SJK

  • Stjarnan Stjarnan 0 - 1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers

04 Temmuz 2017, Salı

  • Balzan Youths Balzan Youths 3 - 3 MOL Vidi MOL Vidi

  • FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn 2 - 0 Rangers FC Rangers FC

06 Temmuz 2017, Perşembe

  • Dacia Chisinau Dacia Chisinau 0 - 4 Shkendija 79 Shkendija 79

  • AEL Limassol AEL Limassol 6 - 0 St Joseph's St Joseph's

  • Tirana Tirana 0 - 3 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv

  • Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent 0 - 0 Siroki Brijeg Siroki Brijeg

  • Suduva Suduva 2 - 1 Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk

  • Milsami Orhei Milsami Orhei 1 - 1 Fola Esch Fola Esch

  • Pelister Pelister 0 - 3 Lech Poznan Lech Poznan

  • Rabotnicki Rabotnicki 6 - 0 Tre Penne Tre Penne

  • Jelgava Jelgava 0 - 1 Ferencvaros Ferencvaros

  • Atlantas Klaipeda Atlantas Klaipeda 1 - 2 Kairat Almaty Kairat Almaty

  • FK Trakai FK Trakai 1 - 0 St Johnstone St Johnstone

  • Helsinki Helsinki 3 - 0 Connahs Quay Connahs Quay

  • SJK SJK 0 - 2 KR Reykjavik KR Reykjavik

  • Flora Tallinn Flora Tallinn 2 - 3 Domzale Domzale

  • Gandzasar Gandzasar 0 - 3 OFK Titograd OFK Titograd

  • FK Liepaja FK Liepaja 2 - 0 Crusaders Crusaders

  • Keşla Keşla 2 - 0 Mladost Lucani Mladost Lucani

  • Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1 - 0 Partizani Partizani

  • Vaduz Vaduz 3 - 0 Bala Town Bala Town

  • Differdange 03 Differdange 03 1 - 2 Zire İ.K Zire İ.K

  • Ruzomberok Ruzomberok 2 - 0 Vojvodina Vojvodina

  • Slovan Bratislava Slovan Bratislava 5 - 0 Pyunik Pyunik

  • Dunav Ruse Dunav Ruse 0 - 2 Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar

  • Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0 - 3 Trencin Trencin

  • AIK Stockholm AIK Stockholm 5 - 0 Klaksvik Klaksvik

  • NSI Runavik NSI Runavik 0 - 2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk

  • Bangor City Bangor City 0 - 3 Lyngby Lyngby

  • Sarajevo Sarajevo 7 - 7 FC Zaria Balti FC Zaria Balti

  • B36 Torshavn B36 Torshavn 1 - 2 Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC

  • Prishtina Prishtina 0 - 1 Norrkoping Norrkoping

  • Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 0 - 1 VPS Vaasa VPS Vaasa

  • Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte 0 - 3 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem

  • Floriana Floriana 3 - 3 Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız

  • Folgore Folgore 0 - 1 Valletta Valletta

  • Altach Altach 1 - 1 Chikhura Chikhura

  • Gorica Gorica 2 - 2 Shirak Shirak

  • Sutjeska Sutjeska 0 - 0 Levski Sofya Levski Sofya

  • Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok 4 - 0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi

  • Zeta Zeta 2 - 2 Zeljeznicar Zeljeznicar

  • R. Tic Tapa Sant Julia R. Tic Tapa Sant Julia 0 - 5 Skenderbeu Skenderbeu

  • Ballymena United Ballymena United 0 - 2 Odds BK Odds BK

  • NK Osijek NK Osijek 4 - 0 UE Santa Coloma UE Santa Coloma

  • Cork City Cork City 4 - 2 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • Derry City Derry City 1 - 4 FC Midtjylland FC Midtjylland

  • Coleraine Coleraine 0 - 0 Haugesund Haugesund

  • Shamrock Rovers Shamrock Rovers 1 - 0 Stjarnan Stjarnan

  • Valur Valur 1 - 0 Ventspils Ventspils

  • Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1 - 1 AEK Larnaca AEK Larnaca

12 Temmuz 2017, Çarşamba

  • Keşla Keşla 1 - 0 Fola Esch Fola Esch

13 Temmuz 2017, Perşembe

  • Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar 1 - 1 Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız

  • Kairat Almaty Kairat Almaty 1 - 1 Skenderbeu Skenderbeu

  • Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 3 - 1 KR Reykjavik KR Reykjavik

  • Shkendija 79 Shkendija 79 3 - 1 Helsinki Helsinki

  • Ruzomberok Ruzomberok 0 - 1 Brann Brann

  • Rabotnicki Rabotnicki 1 - 1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk

  • Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC 0 - 3 MOL Vidi MOL Vidi

  • Brondby Brondby 2 - 0 VPS Vaasa VPS Vaasa

  • Altach Altach 1 - 1 Dinamo Brest Dinamo Brest

  • FK Liepaja FK Liepaja 0 - 2 Suduva Suduva

  • Östersund Östersund 2 - 0 Galatasaray Galatasaray

  • Haugesund Haugesund 3 - 2 Lech Poznan Lech Poznan

  • Kabala Kabala 1 - 1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok

  • Vaduz Vaduz 0 - 1 Odds BK Odds BK

  • Apollon Limassol Apollon Limassol 3 - 0 FC Zaria Balti FC Zaria Balti

  • Astra Giurgiu Astra Giurgiu 3 - 1 Zire İ.K Zire İ.K

  • Valletta Valletta 0 - 0 Utrecht Utrecht

  • FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn 0 - 1 AEL Limassol AEL Limassol

  • Norrkoping Norrkoping 2 - 1 FK Trakai FK Trakai

  • Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 1 - 1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv

  • Slovan Bratislava Slovan Bratislava 0 - 1 Lyngby Lyngby

  • Sturm Graz Sturm Graz 0 - 1 OFK Titograd OFK Titograd

  • Trencin Trencin 1 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv

  • Hajduk Split Hajduk Split 1 - 0 Levski Sofya Levski Sofya

  • Aberdeen Aberdeen 1 - 1 Siroki Brijeg Siroki Brijeg

  • NK Osijek NK Osijek 2 - 0 Luzern Luzern

  • Zeljeznicar Zeljeznicar 0 - 0 AIK Stockholm AIK Stockholm

  • Cork City Cork City 0 - 1 AEK Larnaca AEK Larnaca

  • Ferencvaros Ferencvaros 2 - 4 FC Midtjylland FC Midtjylland

  • Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2 - 3 Mlada Boleslav Mlada Boleslav

  • Panionios Panionios 2 - 0 Gorica Gorica

  • Valur Valur 1 - 2 Domzale Domzale

20 Temmuz 2017, Perşembe

  • Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3 - 0 Rabotnicki Rabotnicki

  • Lyngby Lyngby 2 - 1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava

  • VPS Vaasa VPS Vaasa 2 - 1 Brondby Brondby

  • Suduva Suduva 0 - 1 FK Liepaja FK Liepaja

  • FK Trakai FK Trakai 7 - 4 Norrkoping Norrkoping

  • Helsinki Helsinki 1 - 1 Shkendija 79 Shkendija 79

  • Mlada Boleslav Mlada Boleslav 2 - 0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers

  • Dinamo Brest Dinamo Brest 0 - 3 Altach Altach

  • FC Midtjylland FC Midtjylland 3 - 1 Ferencvaros Ferencvaros

  • Brann Brann 0 - 2 Ruzomberok Ruzomberok

  • Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv 2 - 0 Trencin Trencin

  • Odds BK Odds BK 1 - 0 Vaduz Vaduz

  • Zire İ.K Zire İ.K 0 - 0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu

  • FC Zaria Balti FC Zaria Balti 1 - 2 Apollon Limassol Apollon Limassol

  • AIK Stockholm AIK Stockholm 2 - 0 Zeljeznicar Zeljeznicar

  • AEK Larnaca AEK Larnaca 1 - 0 Cork City Cork City

  • Levski Sofya Levski Sofya 1 - 2 Hajduk Split Hajduk Split

  • Galatasaray Galatasaray 1 - 1 Östersund Östersund

  • Fola Esch Fola Esch 4 - 1 Keşla Keşla

  • Utrecht Utrecht 3 - 1 Valletta Valletta

  • Botev Plovdiv Botev Plovdiv 4 - 0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem

  • Luzern Luzern 2 - 1 NK Osijek NK Osijek

  • AEL Limassol AEL Limassol 2 - 1 FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn

  • Lech Poznan Lech Poznan 2 - 0 Haugesund Haugesund

  • Skenderbeu Skenderbeu 2 - 0 Kairat Almaty Kairat Almaty

  • Domzale Domzale 3 - 2 Valur Valur

  • Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız 2 - 0 Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar

  • Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok 0 - 2 Kabala Kabala

  • OFK Titograd OFK Titograd 0 - 3 Sturm Graz Sturm Graz

  • Siroki Brijeg Siroki Brijeg 0 - 2 Aberdeen Aberdeen

  • Gorica Gorica 2 - 3 Panionios Panionios

  • MOL Vidi MOL Vidi 1 - 1 Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC

  • KR Reykjavik KR Reykjavik 0 - 2 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv

27 Temmuz 2017, Perşembe

  • Mlada Boleslav Mlada Boleslav 2 - 1 Skenderbeu Skenderbeu

  • Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1 - 1 PAOK PAOK

  • FK Trakai FK Trakai 2 - 1 Shkendija 79 Shkendija 79

  • Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Panionios Panionios

  • FC Krasnodar FC Krasnodar 2 - 1 Lyngby Lyngby

  • Östersund Östersund 1 - 0 Fola Esch Fola Esch

  • Sturm Graz Sturm Graz 1 - 2 Fenerbahçe Fenerbahçe

  • PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0 - 1 NK Osijek NK Osijek

  • Utrecht Utrecht 0 - 0 Lech Poznan Lech Poznan

  • AEK Larnaca AEK Larnaca 2 - 0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk

  • AIK Stockholm AIK Stockholm 1 - 1 Braga Braga

  • Suduva Suduva 3 - 0 Sion Sion

  • Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş 1 - 1 Athletic Bilbao Athletic Bilbao

  • Astra Giurgiu Astra Giurgiu 0 - 0 Olexandria Olexandria

  • Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0 - 0 Maritimo Maritimo

  • Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 2 Zenit Zenit

  • Arka Gdynia Arka Gdynia 3 - 2 FC Midtjylland FC Midtjylland

  • CS U Craiova CS U Craiova 0 - 1 Milan Milan

  • Brondby Brondby 0 - 0 Hajduk Split Hajduk Split

  • AA Gent AA Gent 1 - 1 Altach Altach

  • Panathinaikos Panathinaikos 1 - 0 Kabala Kabala

  • Bordeaux Bordeaux 2 - 1 MOL Vidi MOL Vidi

  • Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız 2 - 0 Sparta Prag Sparta Prag

  • Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 2 - 1 Odds BK Odds BK

  • Aberdeen Aberdeen 2 - 1 Apollon Limassol Apollon Limassol

  • Marsilya Marsilya 4 - 2 Oostende Oostende

  • Austria Wien Austria Wien 0 - 0 AEL Limassol AEL Limassol

  • Everton Everton 1 - 0 Ruzomberok Ruzomberok

  • Freiburg Freiburg 1 - 0 Domzale Domzale

02 Ağustos 2017, Çarşamba

  • AEL Limassol AEL Limassol 1 - 2 Austria Wien Austria Wien

  • Sion Sion 1 - 1 Suduva Suduva

03 Ağustos 2017, Perşembe

  • Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1 - 1 AEK Larnaca AEK Larnaca

  • Shkendija 79 Shkendija 79 3 - 0 FK Trakai FK Trakai

  • Odds BK Odds BK 0 - 0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb

  • Kabala Kabala 1 - 2 Panathinaikos Panathinaikos

  • MOL Vidi MOL Vidi 1 - 0 Bordeaux Bordeaux

  • Olexandria Olexandria 1 - 0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu

  • Apollon Limassol Apollon Limassol 2 - 0 Aberdeen Aberdeen

  • Sparta Prag Sparta Prag 0 - 1 Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız

  • Zenit Zenit 0 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv

  • Fola Esch Fola Esch 1 - 2 Östersund Östersund

  • Fenerbahçe Fenerbahçe 1 - 1 Sturm Graz Sturm Graz

  • Lyngby Lyngby 1 - 3 FC Krasnodar FC Krasnodar

  • PAOK PAOK 2 - 0 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk

  • Skenderbeu Skenderbeu 6 - 3 Mlada Boleslav Mlada Boleslav

  • Maritimo Maritimo 2 - 0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv

  • Lech Poznan Lech Poznan 2 - 2 Utrecht Utrecht

  • Altach Altach 3 - 1 AA Gent AA Gent

  • FC Midtjylland FC Midtjylland 2 - 1 Arka Gdynia Arka Gdynia

  • Hajduk Split Hajduk Split 2 - 0 Brondby Brondby

  • Athletic Bilbao Athletic Bilbao 3 - 0 Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş

  • NK Osijek NK Osijek 1 - 0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven

  • Milan Milan 2 - 0 CS U Craiova CS U Craiova

  • Ruzomberok Ruzomberok 0 - 1 Everton Everton

  • Oostende Oostende 0 - 0 Marsilya Marsilya

  • Panionios Panionios 0 - 1 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv

  • Domzale Domzale 2 - 0 Freiburg Freiburg

  • Braga Braga 2 - 1 AIK Stockholm AIK Stockholm

16 Ağustos 2017, Çarşamba

  • Utrecht Utrecht 1 - 0 Zenit Zenit

17 Ağustos 2017, Perşembe

  • FC Krasnodar FC Krasnodar 3 - 2 Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız

  • BATE BATE 1 - 1 Olexandria Olexandria

  • Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1 - 1 Skenderbeu Skenderbeu

  • Apollon Limassol Apollon Limassol 3 - 2 FC Midtjylland FC Midtjylland

  • FH FH 1 - 2 Braga Braga

  • FK Vardar FK Vardar 2 - 0 Fenerbahçe Fenerbahçe

  • PAOK PAOK 3 - 1 Östersund Östersund

  • Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3 - 1 AEK Larnaca AEK Larnaca

  • Altach Altach 0 - 1 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv

  • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 2 - 0 Suduva Suduva

  • Panathinaikos Panathinaikos 2 - 3 Athletic Bilbao Athletic Bilbao

  • Milan Milan 6 - 0 Shkendija 79 Shkendija 79

  • Ajax Ajax 0 - 1 Rosenborg Rosenborg

  • NK Osijek NK Osijek 1 - 2 Austria Wien Austria Wien

  • Club Brugge Club Brugge 0 - 0 Aek Aek

  • Domzale Domzale 1 - 1 Marsilya Marsilya

  • Legia Varşova Legia Varşova 1 - 1 FC Sheriff FC Sheriff

  • FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta 1 - 3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg

  • Partizan Belgrad Partizan Belgrad 0 - 0 MOL Vidi MOL Vidi

  • Everton Everton 2 - 0 Hajduk Split Hajduk Split

  • Maritimo Maritimo 0 - 0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev

24 Ağustos 2017, Perşembe

  • AEK Larnaca AEK Larnaca 0 - 0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen

  • Dinamo Kiev Dinamo Kiev 3 - 1 Maritimo Maritimo

  • Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 2 - 2 Altach Altach

  • Olexandria Olexandria 1 - 2 BATE BATE

  • Zenit Zenit 2 - 0 Utrecht Utrecht

  • FC Sheriff FC Sheriff 0 - 0 Legia Varşova Legia Varşova

  • Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 4 - 0 FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta

  • Östersund Östersund 2 - 0 PAOK PAOK

  • Fenerbahçe Fenerbahçe 1 - 2 FK Vardar FK Vardar

  • Suduva Suduva 0 - 0 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad

  • Aek Aek 3 - 0 Club Brugge Club Brugge

  • Skenderbeu Skenderbeu 0 - 0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb

  • FC Midtjylland FC Midtjylland 1 - 1 Apollon Limassol Apollon Limassol

  • MOL Vidi MOL Vidi 0 - 4 Partizan Belgrad Partizan Belgrad

  • Shkendija 79 Shkendija 79 0 - 1 Milan Milan

  • Rosenborg Rosenborg 3 - 2 Ajax Ajax

  • Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1 - 0 Panathinaikos Panathinaikos

  • Marsilya Marsilya 3 - 0 Domzale Domzale

  • Braga Braga 3 - 2 FH FH

  • Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız 2 - 1 FC Krasnodar FC Krasnodar

  • Hajduk Split Hajduk Split 1 - 1 Everton Everton

  • Austria Wien Austria Wien 0 - 1 NK Osijek NK Osijek

14 Eylül 2017, Perşembe

  • Villarreal Villarreal 3 - 1 FC Astana FC Astana

  • Slavia Prag Slavia Prag 1 - 0 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Dinamo Kiev Dinamo Kiev 3 - 1 Skenderbeu Skenderbeu

  • Young Boys Young Boys 1 - 1 Partizan Belgrad Partizan Belgrad

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1 - 2 Braga Braga

  • Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir 0 - 0 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Austria Wien Austria Wien 1 - 5 Milan Milan

  • Rijeka Rijeka 1 - 2 Aek Aek

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Atalanta Atalanta 3 - 0 Everton Everton

  • Apollon Limassol Apollon Limassol 1 - 1 Olympique Lyon Olympique Lyon

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Fastav Zlin Fastav Zlin 0 - 0 FC Sheriff FC Sheriff

  • FC Copenhagen FC Copenhagen 0 - 0 Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2 - 1 Lugano Lugano

  • Steaua Bükreş Steaua Bükreş 3 - 0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız 1 - 1 BATE BATE

  • Arsenal Arsenal 3 - 1 FC Köln FC Köln

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Marsilya Marsilya 1 - 0 Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

  • Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes 1 - 1 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Zorya Luhansk Zorya Luhansk 0 - 2 Östersund Östersund

  • Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin 0 - 0 Athletic Bilbao Athletic Bilbao

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • Zulte Waregem Zulte Waregem 1 - 5 Nice Nice

  • Vitesse Vitesse 2 - 3 Lazio Lazio

  • 14 Eylül 2017, Perşembe

  • FK Vardar FK Vardar 0 - 5 Zenit Zenit

  • Real Sociedad Real Sociedad 4 - 0 Rosenborg Rosenborg

28 Eylül 2017, Perşembe

  • FC Astana FC Astana 1 - 1 Slavia Prag Slavia Prag

  • Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Villarreal Villarreal

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Partizan Belgrad Partizan Belgrad 2 - 3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev

  • Skenderbeu Skenderbeu 1 - 1 Young Boys Young Boys

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 2 - 1 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim

  • Braga Braga 2 - 1 Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Aek Aek 2 - 2 Austria Wien Austria Wien

  • Milan Milan 3 - 2 Rijeka Rijeka

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Olympique Lyon Olympique Lyon 1 - 1 Atalanta Atalanta

  • Everton Everton 2 - 2 Apollon Limassol Apollon Limassol

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova 3 - 0 Fastav Zlin Fastav Zlin

  • FC Sheriff FC Sheriff 0 - 0 FC Copenhagen FC Copenhagen

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3 - 1 Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva

  • Lugano Lugano 1 - 2 Steaua Bükreş Steaua Bükreş

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • FC Köln FC Köln 0 - 1 Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız

  • BATE BATE 2 - 4 Arsenal Arsenal

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1 - 0 Marsilya Marsilya

  • Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor 2 - 1 Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Athletic Bilbao Athletic Bilbao 0 - 1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk

  • Östersund Östersund 1 - 0 Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Lazio Lazio 2 - 0 Zulte Waregem Zulte Waregem

  • Nice Nice 3 - 0 Vitesse Vitesse

  • 28 Eylül 2017, Perşembe

  • Rosenborg Rosenborg 3 - 1 FK Vardar FK Vardar

  • Zenit Zenit 3 - 1 Real Sociedad Real Sociedad

19 Ekim 2017, Perşembe

  • FC Astana FC Astana 4 - 0 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv

  • Villarreal Villarreal 2 - 2 Slavia Prag Slavia Prag

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Skenderbeu Skenderbeu 0 - 0 Partizan Belgrad Partizan Belgrad

  • Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2 - 2 Young Boys Young Boys

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Braga Braga 0 - 2 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad

  • TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3 - 1 Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Milan Milan 0 - 0 Aek Aek

  • Austria Wien Austria Wien 1 - 3 Rijeka Rijeka

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Everton Everton 1 - 2 Olympique Lyon Olympique Lyon

  • Atalanta Atalanta 3 - 1 Apollon Limassol Apollon Limassol

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • FC Sheriff FC Sheriff 1 - 1 Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova

  • Fastav Zlin Fastav Zlin 1 - 1 FC Copenhagen FC Copenhagen

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Lugano Lugano 3 - 2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen

  • Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 1 - 2 Steaua Bükreş Steaua Bükreş

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • BATE BATE 1 - 0 FC Köln FC Köln

  • Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız 0 - 1 Arsenal Arsenal

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor 0 - 2 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg

  • Marsilya Marsilya 2 - 1 Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Östersund Östersund 2 - 2 Athletic Bilbao Athletic Bilbao

  • Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2 - 1 Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Nice Nice 1 - 3 Lazio Lazio

  • Zulte Waregem Zulte Waregem 1 - 1 Vitesse Vitesse

  • 19 Ekim 2017, Perşembe

  • Zenit Zenit 3 - 1 Rosenborg Rosenborg

  • FK Vardar FK Vardar 0 - 6 Real Sociedad Real Sociedad

02 Kasım 2017, Perşembe

  • Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0 - 1 FC Astana FC Astana

  • Slavia Prag Slavia Prag 0 - 2 Villarreal Villarreal

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Partizan Belgrad Partizan Belgrad 2 - 0 Skenderbeu Skenderbeu

  • Young Boys Young Boys 0 - 1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1 - 1 Braga Braga

  • Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir 1 - 1 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Aek Aek 0 - 0 Milan Milan

  • Rijeka Rijeka 1 - 4 Austria Wien Austria Wien

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Olympique Lyon Olympique Lyon 3 - 0 Everton Everton

  • Apollon Limassol Apollon Limassol 1 - 1 Atalanta Atalanta

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova 1 - 2 FC Sheriff FC Sheriff

  • FC Copenhagen FC Copenhagen 3 - 0 Fastav Zlin Fastav Zlin

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4 - 1 Lugano Lugano

  • Steaua Bükreş Steaua Bükreş 1 - 1 Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • FC Köln FC Köln 5 - 2 BATE BATE

  • Arsenal Arsenal 0 - 0 Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 0 - 0 Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

  • Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes 1 - 0 Marsilya Marsilya

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1 - 0 Östersund Östersund

  • Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin 2 - 0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Lazio Lazio 1 - 0 Nice Nice

  • Vitesse Vitesse 0 - 2 Zulte Waregem Zulte Waregem

  • 02 Kasım 2017, Perşembe

  • Rosenborg Rosenborg 1 - 1 Zenit Zenit

  • Real Sociedad Real Sociedad 3 - 0 FK Vardar FK Vardar

23 Kasım 2017, Perşembe

  • FC Astana FC Astana 2 - 3 Villarreal Villarreal

  • Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0 - 2 Slavia Prag Slavia Prag

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Skenderbeu Skenderbeu 3 - 2 Dinamo Kiev Dinamo Kiev

  • Partizan Belgrad Partizan Belgrad 2 - 1 Young Boys Young Boys

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Braga Braga 3 - 1 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim

  • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1 - 2 Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Milan Milan 5 - 1 Austria Wien Austria Wien

  • Aek Aek 2 - 2 Rijeka Rijeka

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Everton Everton 1 - 5 Atalanta Atalanta

  • Olympique Lyon Olympique Lyon 4 - 0 Apollon Limassol Apollon Limassol

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova 2 - 1 FC Copenhagen FC Copenhagen

  • FC Sheriff FC Sheriff 1 - 0 Fastav Zlin Fastav Zlin

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Lugano Lugano 1 - 0 Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva

  • Viktoria Plzen Viktoria Plzen 2 - 0 Steaua Bükreş Steaua Bükreş

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • BATE BATE 0 - 0 Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız

  • FC Köln FC Köln 1 - 0 Arsenal Arsenal

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor 1 - 1 Marsilya Marsilya

  • Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 3 - 0 Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Östersund Östersund 2 - 0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk

  • Athletic Bilbao Athletic Bilbao 3 - 2 Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Nice Nice 3 - 1 Zulte Waregem Zulte Waregem

  • Lazio Lazio 1 - 1 Vitesse Vitesse

  • 23 Kasım 2017, Perşembe

  • Zenit Zenit 2 - 1 FK Vardar FK Vardar

  • Rosenborg Rosenborg 0 - 1 Real Sociedad Real Sociedad

07 Aralık 2017, Perşembe

  • Villarreal Villarreal 0 - 1 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv

  • Slavia Prag Slavia Prag 0 - 1 FC Astana FC Astana

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4 - 1 Partizan Belgrad Partizan Belgrad

  • Young Boys Young Boys 2 - 1 Skenderbeu Skenderbeu

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1 - 1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad

  • Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir 2 - 1 Braga Braga

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Austria Wien Austria Wien 0 - 0 Aek Aek

  • Rijeka Rijeka 2 - 0 Milan Milan

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Atalanta Atalanta 1 - 0 Olympique Lyon Olympique Lyon

  • Apollon Limassol Apollon Limassol 0 - 3 Everton Everton

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Fastav Zlin Fastav Zlin 0 - 2 Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova

  • FC Copenhagen FC Copenhagen 2 - 0 FC Sheriff FC Sheriff

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 0 - 2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen

  • Steaua Bükreş Steaua Bükreş 1 - 2 Lugano Lugano

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız 1 - 0 FC Köln FC Köln

  • Arsenal Arsenal 6 - 0 BATE BATE

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Marsilya Marsilya 0 - 0 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg

  • Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes 1 - 1 Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Zorya Luhansk Zorya Luhansk 0 - 2 Athletic Bilbao Athletic Bilbao

  • Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin 1 - 1 Östersund Östersund

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • Zulte Waregem Zulte Waregem 3 - 2 Lazio Lazio

  • Vitesse Vitesse 1 - 0 Nice Nice

  • 07 Aralık 2017, Perşembe

  • FK Vardar FK Vardar 1 - 1 Rosenborg Rosenborg

  • Real Sociedad Real Sociedad 1 - 3 Zenit Zenit

08 Mart 2018, Perşembe

  • Atletico Madrid Atletico Madrid 3 - 0 Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova

  • CSKA Moskova CSKA Moskova 0 - 1 Olympique Lyon Olympique Lyon

  • Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1 - 2 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg

  • Milan Milan 0 - 2 Arsenal Arsenal

  • Lazio Lazio 2 - 2 Dinamo Kiev Dinamo Kiev

  • RB Leipzig RB Leipzig 2 - 1 Zenit Zenit

  • Marsilya Marsilya 3 - 1 Athletic Bilbao Athletic Bilbao

  • Sporting Lizbon Sporting Lizbon 2 - 0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen

15 Mart 2018, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova 1 - 5 Atletico Madrid Atletico Madrid

  • Dinamo Kiev Dinamo Kiev 0 - 2 Lazio Lazio

  • Zenit Zenit 1 - 1 RB Leipzig RB Leipzig

  • Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1 - 2 Marsilya Marsilya

  • Viktoria Plzen Viktoria Plzen 2 - 1 Sporting Lizbon Sporting Lizbon

  • Olympique Lyon Olympique Lyon 2 - 3 CSKA Moskova CSKA Moskova

  • Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 0 - 0 Borussia Dortmund Borussia Dortmund

  • Arsenal Arsenal 3 - 1 Milan Milan

05 Nisan 2018, Perşembe

  • RB Leipzig RB Leipzig 1 - 0 Marsilya Marsilya

  • Arsenal Arsenal 4 - 1 CSKA Moskova CSKA Moskova

  • Atletico Madrid Atletico Madrid 2 - 0 Sporting Lizbon Sporting Lizbon

  • Lazio Lazio 4 - 2 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg

12 Nisan 2018, Perşembe

  • CSKA Moskova CSKA Moskova 2 - 2 Arsenal Arsenal

  • Sporting Lizbon Sporting Lizbon 1 - 0 Atletico Madrid Atletico Madrid

  • Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 4 - 1 Lazio Lazio

  • Marsilya Marsilya 5 - 2 RB Leipzig RB Leipzig

26 Nisan 2018, Perşembe

  • Marsilya Marsilya 2 - 0 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg

  • Arsenal Arsenal 1 - 1 Atletico Madrid Atletico Madrid

03 Mayıs 2018, Perşembe

  • Atletico Madrid Atletico Madrid 1 - 0 Arsenal Arsenal

  • Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2 - 1 Marsilya Marsilya

16 Mayıs 2018, Çarşamba

  • Marsilya Marsilya 0 - 3 Atletico Madrid Atletico Madrid

13 Şubat 2018, Salı

  • Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız 0 - 0 CSKA Moskova CSKA Moskova

15 Şubat 2018, Perşembe

  • FC Astana FC Astana 1 - 3 Sporting Lizbon Sporting Lizbon

  • Borussia Dortmund Borussia Dortmund 3 - 2 Atalanta Atalanta

  • Nice Nice 2 - 3 Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova

  • Spartak Moskova Spartak Moskova 1 - 3 Athletic Bilbao Athletic Bilbao

  • Real Sociedad Real Sociedad 2 - 2 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg

  • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0 - 3 Milan Milan

  • Östersund Östersund 0 - 3 Arsenal Arsenal

  • Marsilya Marsilya 3 - 0 Braga Braga

  • FC Copenhagen FC Copenhagen 1 - 4 Atletico Madrid Atletico Madrid

  • Aek Aek 1 - 1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev

  • Celtic Celtic 1 - 0 Zenit Zenit

  • Napoli Napoli 1 - 3 RB Leipzig RB Leipzig

  • Olympique Lyon Olympique Lyon 3 - 1 Villarreal Villarreal

  • Partizan Belgrad Partizan Belgrad 1 - 1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen

  • Steaua Bükreş Steaua Bükreş 1 - 0 Lazio Lazio

21 Şubat 2018, Çarşamba

  • CSKA Moskova CSKA Moskova 1 - 0 Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız

22 Şubat 2018, Perşembe

  • Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova 1 - 0 Nice Nice

  • Dinamo Kiev Dinamo Kiev 0 - 0 Aek Aek

  • Zenit Zenit 3 - 0 Celtic Celtic

  • Sporting Lizbon Sporting Lizbon 3 - 3 FC Astana FC Astana

  • Atletico Madrid Atletico Madrid 1 - 0 FC Copenhagen FC Copenhagen

  • RB Leipzig RB Leipzig 0 - 2 Napoli Napoli

  • Villarreal Villarreal 0 - 1 Olympique Lyon Olympique Lyon

  • Viktoria Plzen Viktoria Plzen 2 - 0 Partizan Belgrad Partizan Belgrad

  • Lazio Lazio 5 - 1 Steaua Bükreş Steaua Bükreş

  • Atalanta Atalanta 1 - 1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund

  • Milan Milan 1 - 0 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad

  • Braga Braga 1 - 0 Marsilya Marsilya

  • Arsenal Arsenal 1 - 2 Östersund Östersund

  • Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2 - 1 Real Sociedad Real Sociedad

  • Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1 - 2 Spartak Moskova Spartak Moskova

1. Hafta

2018/2019 Sezonu Spor Toto Süper Lig

12 Ağustos 2018 Pazar

  • Beşiktaş
      -  
    Akhisar Bld.
  • Sivasspor
      -  
    Alanyaspor
  • MKE Ankaragücü
      -  
    Galatasaray
  • Fenerbahçe
      -  
    Bursaspor
  • Medipol Başakşehir
      -  
    Trabzonspor
  • T.Konyaspor
      -  
    BŞB Erzurumspor
  • Kayserispor
      -  
    Antalyaspor
  • Ç. Rizespor
      -  
    Kasımpaşa
  • Göztepe
      -  
    Yeni Malatyaspor
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Akhisarspor 0 0
2 Alanyaspor 0 0
3 Antalyaspor 0 0
4 Atiker Konyaspor 0 0
GENİŞLET
5 Beşiktaş 0 0
6 BŞB Erzurumspor 0 0
7 Bursaspor 0 0
8 Çaykur Rizespor 0 0
9 Fenerbahçe 0 0
10 Galatasaray 0 0
11 Göztepe 0 0
12 Kasımpaşa 0 0
13 Kayserispor 0 0
14 Medipol Başakşehir 0 0
15 MKE Ankaragücü 0 0
16 Sivasspor 0 0
17 Trabzonspor 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0
Süper Lig Detaylı Fikstür »