Alex sert çıktı

Bugün bazı gazetelerde Alex'in Gökhan Gönül'e tepki gösterdiği ve Aykut Kocaman'a şikayet ettiği yönündeki haberlere Brezilyalı yıldızdan yalanlama geldi.

29 Ekim 2011, Cumartesi 13:01
- A +

Bugün bazı gazetelerde Alex'in Gökhan Gönül'e 'Aklın Avrupa'da, bu yüzden oynamıyorsun' dediği ve Gökhan Gönül'ü Aykut Kocaman'a şikayet ettiği haberleri yayımlanınca, Brezilyalı futbolcu da bu haberleri Twitter'dan yalanladı.

Alex Twitter hesabında "Bugun hakkimda Aksam ve Sabah gazetelerinde cikan haberler YALANdir. Bunlari yazanlar YALANCIdir!" diyerek yapılan haberlere sert tepki gösterdi.

Daha sonra yeniden bu konuda hakkında yazan Alex ilk kez isim vererek" Dogan Cil ve Oguz Yoruk isimli gazeteciler yalan haber yapmislardir." dedi.

Haberlerden birinin sahibi olan Oğuz Yörük ise, kendini yine Twitter'dan savundu ve haberin doğru olduğunu söyledi. Yörük, Twitter adresinden şu şekilde yanıt verdi. "Haber dogrudur, gecen sezon Andre Santos'da Aykut Kocaman ile ilgili soylediklerini once inkar etti, ben ses kaydini ortaya cikarincaya kadar" ...

Tartışmaya Gökhan Gönül de katılırken o da "Kaptan alex'ın de dedıgı gıbı bugun aksam ve sabah gazetelerınde cıkan dogan cıl ve oguz yoruk ımzalı haberler yalandır. bunlar yalancıdır..., Haberı yapan ve hala haberın dogrulugunu savunan oguz yoruk ıspatlasın bugun futbolu bırakıyorum." şeklinde, yapılan haberlere tepki gösterdi.

Fenerbahçe Kulübü de resmi internet sitesinden bu haberleri yalanlayan bir açıklama yaptı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;