ABD'li öğrenci üniversite yıllığına "Come to Beşiktaş" yazdı, nedenini açıkladı!

Geçtiğimiz günlerde okul yıllığına ''Come to Beşiktaş'' yazması ile Beşiktaş taraftarları arasında gündem olan Parker Moyle. Bu çıkışının hikayesini anlattı.

13 Haziran 2018, Çarşamba 09:13
- A +
Geçtiğimiz günlerde okul yıllığına ''Come to Beşiktaş'' yazması ile Beşiktaş taraftarları arasında gündem olan Parker Moyle bu çıkışının hikayesini anlattı. 

''18 yaşındayım Amerika'da üniversite okuyorum. Çocukluğumda boş zamanlarımı FIFA oynayarak geçirirdim. Beşiktaş ve dünyanın diğer takımları ile ilk kez bu oyunla birlikte tanıştım. Türkiye'de favori takımım her zaman Beşiktaş olmuştur sebebini açıkçası ben de bilmiyorum. Yıllığımda neden böyle yazdığıma gelecek olursak Beşiktaş Vagner Love ile imzaladığında kulübün Twitter hesabında bir video paylaşılmıştı, videoda "Aşk sadece filmlerde yaşanır derler biz ise Come to Beşiktaş diyoruz" diye bir ifade geçiyordu. Bunu eğlenceli bulmuştum bu sebeple okul yıllığında kullanma kararı aldım. Arkadaşlarım bunun ne anlama geldiğini pek bilmiyordu ancak bu kadar popüler olmasını havalı bulduklarını söyleyebilirim. Günün birinde İstanbul'a gelmeyi ve Vodafone Park'ın atmosferini tatmayı çok istiyorum.'' dedi. 

Kaynak: Ajans Beşiktaş

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'e alternatif şart!


Beşiktaş'ın gözü 50 milyon euroda!

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;