scorecardresearch
A - A +
 

Galatasaray'ın yeni formaları tanıtıldı

Galatasaray Futbol Takımı'nın 2010-2011 sezonunda kullanacağı formaların tanıtımı yapıldı.

977
Yorum Yaz
 
Arkadaşına Gönder
Yazdır

Sarı-kırmızılı kulüp, bu yıl ilk kez yeni formaların lansmanını mankenler ve futbolcuların katılımıyla bir podyumda yapmak yerine, interaktif ortamda Galatasaray TV ile "www.365g24s.com" internet sitesinden saat 19.05’de gerçekleştirdi.

Galatasaray Pazarlama A.Ş.’nin çalışmaları sonucu hazırlanan formaların, tasarımcı Evrim Timur Görün ve ekibinin çalışmaları sonucu ortaya çıkarıldığı ifade edildi. Tanıtım çalışmaları için de pazarlama danışmanı Kaan Görün önderliğinde, yapımcılığını Mehmet Altıoklar’ın, yönetmenliğini ise Mustafa Altıoklar’ın yaptığı üç kısa film hazırlandı.4 forma, 1 sürpriz
Yeni sezon için Galatasaray Futbol Takımı’na 4 yeni forma hazırlandı, birinin sürpriz olarak daha sonra tanıtılacağı belirtildi.

Galatasaray’ın klasik parçalı forması yine taraftarların beğenisine sunuldu, "Galatasaray’ın prestij forması olarak da kabul edilen parçalı formamız, 1908’de kullanıldığı ilk günden bugüne kadar çeşitli revizyonlar geçirse de hep aynı ruhla aynı anlamla sahalarda yerini almaya hazır" denildi. Formanın taraftar için hazırlanan versiyonunda, 1908 yılında giyilen ilk parçalı formanın yanı sıra "Galata Sarayı Efendileri" armasının bulunduğu aktarıldı.

Sarı-kırmızılı ekip için "Aslan Forma" adıyla hazırlanan krem rengin ağırlıkta olduğu formanın, 1916 yılından 1936 yılına kadar 20 yıl aralıksız ve 268 kez Galatasaray için sahalarda yer alan, 10 yıl boyunca kaptanlık bandını taşıyan, "Arslan Nihat" olarak anılan Nihat Bekdik’e ithaf edildiği kaydedildi.
Yeni sezonda en fazla dikkati çeken forma ise "2289 Mercan" adıyla tanıtılan, mercan rengi oldu. Geçen sezon mor rengiyle taraftarların büyük ilgisini gören "2288 Majesty" adlı formanın yerini alacak olan "2289 Mercan"ın, yine taraftarların gözdesi olması bekleniyor.

Öte yandan, Ali Sami Yen Stadı’ndan ayrılıp, Türk Telekom Arena’ya geçişte kullanılacak yeni bir formanın daha hazırlandığı, ancak bu sürpriz formanın daha sonra tanıtılacağı belirtildi.


Ücretsiz forex eğitimi için tıklayın!

977
Yorum Yaz
 
Arkadaşına Gönder
Yazdır
 
NESİNE

YORUMLAR

Toplam 156 Yorum Bulunmaktadır.

Fanatik.com.tr'ye üyeyim

fikret karakuş
28 Temmuz 2010 13:28

unutmayınki ezikbahçeliler zamanında sizde açık pembe forma giymiştiniz başkalarıyla dalga geçeceğinize dönüp bi kendinize bakın ö...

ezikbahçeliler

Puan 33

cenkay burgaz
28 Temmuz 2010 12:28

sizin renklere alakasız değişimlere girdi tasarım cemil ipekçi :DDDDD

en azından bizim renkler armamızda var..

Puan 24

fb rh(+)
28 Temmuz 2010 11:44

6sli oyuncular sahaya '' topuklu kramponla'' cıkarlarsa hiç şaşırmayın.....xD

pembe formalı rakipmi olur ya

Puan 13

fb rh(+)
28 Temmuz 2010 11:42

erkekler için olanı da varmı??

bu formaların

Puan 11

Yildirim Kabasakal
28 Temmuz 2010 11:31

taraftarlarına ait. Bu formalar özel formalar, daha düne kadar kendi renginiz olmayan forma muhabbeti yapan kulüpler şimdi yeşille...

buradaki yorumların çoğunu başka takım

Puan 10

Tüm Yorumları Listele »
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!

!-- Quantcast Tag -->