ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Turkish Airlines EuroLeague'de 24. hafta programı

Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonu Turkish Airlines EuroLeague'de heyecan, 24. hafta maçlarıyla devam edecek.

  • - A
  • + A
Turkish Airlines EuroLeague'de 24. hafta programı
Türk temsilcileri Anadolu Efes ve Fenerbahçe Doğuş’un mücadele ettiği Turkish Airlines EuroLeague'de 24. hafta, yarın oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

Son iki haftada kaybeden Anadolu Efes, Mediolanum Forum’da yarın TSİ 22.45’te başlayacak mücadelede, İtalya’nın AX Armani Exchange Olimpia Milan takımına konuk olacak.

Ligde son 8 haftada 7 galibiyet alan Fenerbahçe Doğuş ise deplasmanda İspanya temsilcisi Real Madrid ile karşılaşacak. Son şampiyon unvanına sahip sarı-lacivertliler ile Real Madrid arasındaki karşılaşma, 2 Mart Cuma günü TSİ 23.00’te Wizink Center’da oynanacak.

Turkish Airlines EuroLeague'in 24. haftasında yapılacak maçların programı (TSİ) şöyle:

Yarın:
21.00 Zalgiris (Litvanya) - Barcelona Lassa (İspanya)
22.05 Maccabi FOX (İsrail) - CSKA Moskova (Rusya)
22.30 Valencia (İspanya) - Brose Bamberg (Almanya)
22.45 AX Armani Exchange Olimpia Milan (İtalya) - Anadolu Efes
23.00 Baskonia (İspanya) - Khimki (Rusya)
2 Mart Cuma:
21.00 Kızılyıldız MTS (Sırbistan) - Unicaja Malaga (İspanya)
22.15 Panathinaikos Superfoods (Yunanistan) - Olympiakos (Yunanistan)
23.00 Real Madrid (İspanya) - Fenerbahçe Doğuş

AA



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

1. Hafta

2018/2019 Sezonu Spor Toto Süper Lig

12 Ağustos 2018 Pazar

  • Beşiktaş
      -  
    Akhisar Bld.
  • Sivasspor
      -  
    Alanyaspor
  • MKE Ankaragücü
      -  
    Galatasaray
  • Fenerbahçe
      -  
    Bursaspor
  • Medipol Başakşehir
      -  
    Trabzonspor
  • T.Konyaspor
      -  
    BŞB Erzurumspor
  • Kayserispor
      -  
    Antalyaspor
  • Ç. Rizespor
      -  
    Kasımpaşa
  • Göztepe
      -  
    Yeni Malatyaspor
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Akhisarspor 0 0
2 Alanyaspor 0 0
3 Antalyaspor 0 0
4 Atiker Konyaspor 0 0
GENİŞLET
5 Beşiktaş 0 0
6 BŞB Erzurumspor 0 0
7 Bursaspor 0 0
8 Çaykur Rizespor 0 0
9 Fenerbahçe 0 0
10 Galatasaray 0 0
11 Göztepe 0 0
12 Kasımpaşa 0 0
13 Kayserispor 0 0
14 Medipol Başakşehir 0 0
15 MKE Ankaragücü 0 0
16 Sivasspor 0 0
17 Trabzonspor 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0
Süper Lig Detaylı Fikstür »