ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Masa tenisinde milliler Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri’nde yarışacak

Avrupa sahnesinde A Milli Erkek ve Kadın Masa Tenisi Takımları, 2019 Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri’ndeki ilk maçlarını yarın oynayacak.

  • - A
  • + A
Masa tenisinde milliler Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri’nde yarışacak
A Milli Erkek ve Kadın Masa Tenisi Takımları, 2019 Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri’ndeki ilk maçlarını yarın yapacak.

A Milli Kadın Takımı’nın Estonya ile İstanbul’da oynayacağı müsabaka Tozkoparan Spor Salonu’nda saat 19.30’da başlayacak. Müsabakayı Kosovalı hakem Jeton Beqiri yönetecek.

Kadın milliler, rakibi karşısında Sibel Altınkaya, Özge Yılmaz, Gülpembe Özkaya ve Melek Hu’dan oluşan kadrosuyla mücadele edecek.

Estonya ile en son 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde İstanbul’da karşılaşan milliler, rakibini 3-1 mağlup etmişti.

Erkekler

A Milli Erkek Takımı’nın, Hırvatistan ile yapacağı karşılaşma ise bu ülkenin Varazdin kentindeki Sport Hall Arena’da TSİ 20.00’de oynanacak.

İbrahim Gündüz, Ziver Gündüz, Talha Yiğenler ve Ahmet Li’den oluşan milli takım, Hırvatistan ile en son 2009 Akdeniz Oyunları’nda karşılaşmış ve rakibine 3-1 yenilmişti.

AA



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

1. Hafta

2018/2019 Sezonu Spor Toto Süper Lig

12 Ağustos 2018 Pazar

  • Beşiktaş
      -  
    Akhisar Bld.
  • Sivasspor
      -  
    Alanyaspor
  • MKE Ankaragücü
      -  
    Galatasaray
  • Fenerbahçe
      -  
    Bursaspor
  • Medipol Başakşehir
      -  
    Trabzonspor
  • T.Konyaspor
      -  
    BŞB Erzurumspor
  • Kayserispor
      -  
    Antalyaspor
  • Ç. Rizespor
      -  
    Kasımpaşa
  • Göztepe
      -  
    Yeni Malatyaspor
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Akhisarspor 0 0
2 Alanyaspor 0 0
3 Antalyaspor 0 0
4 Atiker Konyaspor 0 0
GENİŞLET
5 Beşiktaş 0 0
6 BŞB Erzurumspor 0 0
7 Bursaspor 0 0
8 Çaykur Rizespor 0 0
9 Fenerbahçe 0 0
10 Galatasaray 0 0
11 Göztepe 0 0
12 Kasımpaşa 0 0
13 Kayserispor 0 0
14 Medipol Başakşehir 0 0
15 MKE Ankaragücü 0 0
16 Sivasspor 0 0
17 Trabzonspor 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0
Süper Lig Detaylı Fikstür »