ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Trabzon’daki Yarı Maraton, 10 km Koşusu ve Halk Koşusu sonuçlandı

Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu, 23.’sü düzenlenen Halk Koşusu ve 3.’sü gerçekleştirilen 10 km Koşusunda dereceye girenler belli oldu.

  • - A
  • + A
Trabzon’daki Yarı Maraton, 10 km Koşusu ve Halk Koşusu sonuçlandı
Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü münasebetiyle bu yıl 38.’si düzenlenen Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu, 23.’sü düzenlenen Halk Koşusu ve 3.’sü gerçekleştirilen 10 km Koşusunda dereceye girenler belli oldu.

“Eren İçin Koşuyoruz” sloganıyla gerçekleştirilen Yarı Maraton erkekler kategorisinde Kenyalı Sang Benard Cheruiyot 01:03.03’lük derecesi ile birinciliği elde ederken, Faslı atlet Youssef Ben Hadi 01:03:07 ile ikinciliği ve Etiyopyalı atlet Hailemariyam Amare Tegegn ise 01:03:49’luk derecesi ile üçüncülüğü elde etti.

Bayanlar kategorisinde ise Etiyopyalı Etaferrahu Wodaj Temesgen 01:09:48’lik derecesi ile ilk sırayı alırken, kendisini Faslı Daisy Jeptoo Kimeli 01:10:13’lük derecesi ile izledi. Üçüncülüğü ise Kenyalı bayan atlet Weynshet Ansa Weldetsadik 01:12:00’lik derecesi ile elde etti.

10 bin km koşusunda erkeklerde ilk üç sırayı Etiyopyalı Argacho Asefa Tola 00:32:01, Etiyopyalı KefyaLew Deja Burıse 00:32:20 ve Türk atlet Rıdvan Taş 00:32:33’lük derecesi ile paylaştı. Bayanlarda ise ilk 3 sırayı Güneş Melike Doğan (Türkiye) 00:52:55, Başak Orkun (Türkiye) 00:53:57 ve Elif Köroğlu (Türkiye) 00:53:58’lik dereceleri ile aldı.

Halk koşusunda ise erkeklerde ilk 3 sırayı Doğukan Yazıcı, Tolga İpek ve Sedat Özdemir alırken, bayanlarda ise Benazir Değer, Gülsina Durmuş ve Ceren Akdemir ilk 3 sırayı paylaştı.

İHA

 



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

1. Hafta

2018/2019 Sezonu Spor Toto Süper Lig

12 Ağustos 2018 Pazar

  • Beşiktaş
      -  
    Akhisar Bld.
  • Sivasspor
      -  
    Alanyaspor
  • MKE Ankaragücü
      -  
    Galatasaray
  • Fenerbahçe
      -  
    Bursaspor
  • Medipol Başakşehir
      -  
    Trabzonspor
  • T.Konyaspor
      -  
    BŞB Erzurumspor
  • Kayserispor
      -  
    Antalyaspor
  • Ç. Rizespor
      -  
    Kasımpaşa
  • Göztepe
      -  
    Yeni Malatyaspor
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Akhisarspor 0 0
2 Alanyaspor 0 0
3 Antalyaspor 0 0
4 Atiker Konyaspor 0 0
GENİŞLET
5 Beşiktaş 0 0
6 BŞB Erzurumspor 0 0
7 Bursaspor 0 0
8 Çaykur Rizespor 0 0
9 Fenerbahçe 0 0
10 Galatasaray 0 0
11 Göztepe 0 0
12 Kasımpaşa 0 0
13 Kayserispor 0 0
14 Medipol Başakşehir 0 0
15 MKE Ankaragücü 0 0
16 Sivasspor 0 0
17 Trabzonspor 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0
Süper Lig Detaylı Fikstür »