ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Boğaziçililer yılın sporcularını bekliyor

Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu’nun bu yıl yedincisini düzenlediği Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

  • - A
  • + A
Boğaziçililer yılın sporcularını bekliyor
Boğaziçili öğrenciler 12 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında oylamaya katılarak Spor Ödülleri 2017 için yılın “en”lerine karar verecek. En İyi Takım, En İyi Basketbol Oyuncusu, En İyi Voleybol Oyuncusu, En İyi Çıkış Yapan Takım, En İyi Bireysel Sporcu, En İyi Çıkış Yapan Sporcu, En İyi Antrenör, En İyi Spor Yorumcusu, En İyi Yönetici ve En İyi Spor Programı kategorilerinde verilecek olan ödüller oylamanın sonlanmasının ardından 18 Aralık Pazartesi 21:00'da Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da 2017 yılına damgasını vurmuş sporcular, yöneticileri, antrenörler ve federasyon yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşecek törende sahiplerini bulacak. Törende ayrıca Sportsmanship Brotherhood (Sporcu Kardeşliği) adıyla özel ödüller ve Yaşam Boyu Başarı Ödülü de verilecek.

Organizasyon sahibi Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu, geçmişi 1896 yılındaki “The Athletic Association”a dayanan ve günümüze kadar birçok ilke imza atmış olan Türkiye’nin ilk öğrenci topluluğudur. Sporu sevdirmek ve spor yapılmasına olanak sağlamak amacıyla, Spor Kurulu yıl içerisinde çeşitli organizasyonlar düzenlemektedir. Spora ve sporcuya verilen değeri göstermek, amatör spora katkıda bulunmak ve başarılı sporcuları teşvik etmek için her sene Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri verilmektedir.
 
Kategorilerimize göre adaylarımız şu şekildedir:

En iyi basketbol oyuncusu: Bogdan Bogdanovic, Brad Wanamaker, Kayla Mcbride, Olcay Çakır, Vladimir Stimaç
En iyi voleybol oyuncusu: Bartosz Kurek, Eda Erdem Dündar, Polina Rahimova, Tijana Boskovic, Zhu Ting
En iyi bireysel sporcu: Ayşe Begüm Onbaşı, Melek Hu, Nur Tatar, Yasemin Adar, Yasmani Copello Escobar
En İyi Antrenör: Giovanni Guidetti, Oleg Mukhin, Şenol Güneş, Ufuk Sarıca, Željko Obradović
En İyi Spor Yöneticisi: Fikret Orman, Maurizo Gherardini, Metin Şahin, Musa Aydın, Seyit Mehmet Özkan
En iyi Takım: Beşiktaş Futbol Takımı, Eczacıbaşı Vitra Kadın Voleybol Takımı, Enka Atletizm Takımı, Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı, Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı,
En iyi çıkış yapan takım: Başakşehir Futbol Takımı, Beşiktaş Sompo Japan Erkek Basketbol Takımı, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Göztepe SK Futbol Takımı, Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı
En iyi çıkış yapan sporcu: Cengiz Ünder, Ebrar Kararkurt, İbrahim Ahmed Acar, Mizgin Ay, Zeliha Ağrıs
En iyi spor programı: Bein Euroleague, Gol, Set Smaç Maç, Spor Servisi, Tenis Raporu
En iyi spor yorumcusu: Güntekin Onay, İhsan Bayülken, Mehmet Demirkol, Uğur Karakullukçu, Uğur Meleke
 
**Tören Salonu: Boğaziçi Üniversitesi Güney Yerleşke Albert Long Hall
**Tören Tarihi: 18 Aralık 2017
**Kokteyl Başlangıç Saati: 20.00
**Ödül Töreni Başlagıç Saati: 21.00



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

22. Hafta

2017/2018 Sezonu Spor Toto Süper Lig

16 Şubat 2018 Cuma

  • T.Konyaspor
    1- 1
    Beşiktaş

17 Şubat 2018 Cumartesi

  • Antalyaspor
    2- 1
    Kayserispor
  • Demir Grup Sivasspor
    3- 2
    Osmanlıspor FK
  • Fenerbahçe
    3- 0
    Aytemiz Alanyaspor

18 Şubat 2018 Pazar

  • Bursaspor
    0- 0
    Evkur Yeni Malatyaspor
  • K. Karabük
    0- 3
    Akhisar Bld.
  • Trabzonspor
    0- 1
    Medipol Başakşehir
  • Kasımpaşa
    2- 1
    Galatasaray

19 Şubat 2018 Pazartesi

  • Gençlerbirliği
    3- 0
    Göztepe
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Medipol Başakşehir 22 46
2 Galatasaray 22 44
3 Fenerbahçe 22 44
4 Beşiktaş 22 41
GENİŞLET
5 Kayserispor 22 35
6 Demir Grup Sivasspor 22 34
7 Trabzonspor 22 33
8 Göztepe 22 33
9 Kasımpaşa 22 29
10 Evkur Yeni Malatyaspor 22 28
11 Bursaspor 22 27
12 Teleset Mob. Akhisarspor 22 27
13 Gençlerbirliği 22 25
14 Antalyaspor 22 24
15 Atiker Konyaspor 22 21
16 Aytemiz Alanyaspor 22 21
17 Osmanlıspor FK 22 19
18 Kardemir Karabükspor 22 12
Süper Lig Detaylı Fikstür »