ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


THY Euroleague'de 8. hafta heyecanı

THY Euroleague'in 8. haftasında yarın ve 17 Kasım Cuma günü 8 karşılaşma yapılacak. Anadolu Efes’in yarın Yunanistan ekibi Panathinaikos Superfoods’u ağırlayacağı haftada, Fenerbahçe Doğuş ise cuma günü Rusya temsilcisi CSKA Moskova’ya konuk olacak.

  • - A
  • + A
THY Euroleague'de 8. hafta heyecanı
Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonu THY Euroleague'de heyecan, 8. hafta maçlarıyla devam edecek.

Türk temsilcileri Anadolu Efes ve Fenerbahçe Doğuş’un mücadele ettiği THY Euroleague'in 8. haftasında, yarın ve 17 Kasım Cuma günü 8 karşılaşma oynanacak.

Anadolu Efes, yarın Yunanistan’ın Panathinaikos Superfoods takımını ağırlayacak. Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak mücadele, saat 20.30’da başlayacak.

Son şampiyon Fenerbahçe Doğuş, 17 Kasım Cuma günü TSİ 20.00’de başlayacak maçta, Rusya ekibi CSKA Moskova’ya Megasport Arena’da konuk olacak.

- Program

THY Avrupa Ligi’nin 8. haftasında yapılacak maçların programı (TSİ) şöyle:

Yarın:
20.00 Khimki (Rusya) - Maccabi FOX (İsrail)
20.30 Anadolu Efes - Panathinaikos Superfoods (Yunanistan)
21.00 Zalgiris (Litvanya) - Baskonia (İspanya)
23.00 Real Madrid (İspanya) - Unicaja Malaga (İspanya)

17 Kasım Cuma:
20.00 CSKA Moskova (Rusya) - Fenerbahçe Doğuş
22.00 Olympiakos (Yunanistan) - Kızılyıldız MTS (Sırbistan)
22.45 AX Armani Exchange Olimpia Milan (İtalya) - Brose Bamberg (Almanya)
23.00 - Barcelona Lassa (İspanya) - Valencia (İspanya)



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

1. Hafta

2018/2019 Sezonu Spor Toto Süper Lig

12 Ağustos 2018 Pazar

  • Beşiktaş
      -  
    Akhisar Bld.
  • Sivasspor
      -  
    Alanyaspor
  • MKE Ankaragücü
      -  
    Galatasaray
  • Fenerbahçe
      -  
    Bursaspor
  • Medipol Başakşehir
      -  
    Trabzonspor
  • T.Konyaspor
      -  
    BŞB Erzurumspor
  • Kayserispor
      -  
    Antalyaspor
  • Ç. Rizespor
      -  
    Kasımpaşa
  • Göztepe
      -  
    Yeni Malatyaspor
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Akhisarspor 0 0
2 Alanyaspor 0 0
3 Antalyaspor 0 0
4 Atiker Konyaspor 0 0
GENİŞLET
5 Beşiktaş 0 0
6 BŞB Erzurumspor 0 0
7 Bursaspor 0 0
8 Çaykur Rizespor 0 0
9 Fenerbahçe 0 0
10 Galatasaray 0 0
11 Göztepe 0 0
12 Kasımpaşa 0 0
13 Kayserispor 0 0
14 Medipol Başakşehir 0 0
15 MKE Ankaragücü 0 0
16 Sivasspor 0 0
17 Trabzonspor 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0
Süper Lig Detaylı Fikstür »