ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Osmaniyeli özel sporcular madalya sevinçlerini Demir’le paylaştı

Antalya’da yapılan 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Atletizm 1. ve 2. Bölge Şampiyonası’nda derece elde eden özel sporcular, Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i makamında ziyaret etti.

  • - A
  • + A
Osmaniyeli özel sporcular madalya sevinçlerini Demir’le paylaştı
Osmaniyeli özel sporcular, Antalya'da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Atletizm 1. ve 2. Bölgeler Şampiyonasında 4 altın, 3 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Atletizm 1. ve 2. Bölgeler Şampiyonası 4-6 Kasım tarihleri arasında Antalya Zeytinköy Spor Tesisleri'nde yapıldı.

81 ilden 140 spor kulübü ve bini aşkın sporcunun katıldığı şampiyonada özel sporcular otizm, down sendromu ve mental reterdasyon (zihinsel engeli) kategorilerine ayrılarak yarıştı. Katılımın yoğun olduğu şampiyonaya Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü, Osmaniye Bahçe Gençlerbirliği Gençlik ve Spor Kulübü, Osmaniye Eğitim Uygulama Okulu İzcilik ve Spor Kulübü Derneği. Osmaniye Saffa Kale Özel Sporcular Spor Kulübü, Osmaniye Özel Çocuklar Sporcular Spor Kulübü olarak 5 spor kulübü katıldı.

Şampiyonada özel sporculardan Mustafa Can Akçadağ, uzun atlama ve erkekler 100 metre koşusunda birinci, Rümeysa Nergis uzun atlamada birinci, bayanlar 100 metre koşusunda ikinci, Ayşem Demir bayanlar 100 metre koşusunda birinci, Muhammed Döne erkekler 100 metre koşusunda ikinci, uzun atlamada beşinci, Melisa Ulaş bayanlar 200 metre koşusunda 2. oldu.

İHA



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

18. Hafta

2017/2018 Sezonu Süper Lig

19 Ocak 2018 Cuma

  • Kasımpaşa
      -  
    Aytemiz Alanyaspor

20 Ocak 2018 Cumartesi

  • K. Karabük
      -  
    Gençlerbirliği
  • Osmanlıspor FK
      -  
    Evkur Yeni Malatyaspor
  • Fenerbahçe
      -  
    Göztepe

21 Ocak 2018 Pazar

  • Demir Grup Sivasspor
      -  
    Akhisar Bld.
  • T.Konyaspor
      -  
    Trabzonspor
  • Bursaspor
      -  
    Medipol Başakşehir
  • Antalyaspor
      -  
    Beşiktaş

22 Ocak 2018 Pazartesi

  • Kayserispor
      -  
    Galatasaray
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Medipol Başakşehir 17 36
2 Galatasaray 17 35
3 Fenerbahçe 17 33
4 Beşiktaş 17 30
GENİŞLET
5 Kayserispor 17 30
6 Göztepe 17 30
7 Trabzonspor 17 29
8 Demir Grup Sivasspor 17 26
9 Bursaspor 17 25
10 Evkur Yeni Malatyaspor 17 22
11 Kasımpaşa 17 19
12 Teleset Mob. Akhisarspor 17 19
13 Aytemiz Alanyaspor 17 18
14 Osmanlıspor FK 17 17
15 Antalyaspor 17 17
16 Atiker Konyaspor 17 15
17 Gençlerbirliği 17 14
18 Kardemir Karabükspor 17 9
Süper Lig Detaylı Fikstür »