ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Osmaniyeli özel sporcular madalya sevinçlerini Demir’le paylaştı

Antalya’da yapılan 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Atletizm 1. ve 2. Bölge Şampiyonası’nda derece elde eden özel sporcular, Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i makamında ziyaret etti.

  • - A
  • + A
Osmaniyeli özel sporcular madalya sevinçlerini Demir’le paylaştı
Osmaniyeli özel sporcular, Antalya'da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Atletizm 1. ve 2. Bölgeler Şampiyonasında 4 altın, 3 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Atletizm 1. ve 2. Bölgeler Şampiyonası 4-6 Kasım tarihleri arasında Antalya Zeytinköy Spor Tesisleri'nde yapıldı.

81 ilden 140 spor kulübü ve bini aşkın sporcunun katıldığı şampiyonada özel sporcular otizm, down sendromu ve mental reterdasyon (zihinsel engeli) kategorilerine ayrılarak yarıştı. Katılımın yoğun olduğu şampiyonaya Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü, Osmaniye Bahçe Gençlerbirliği Gençlik ve Spor Kulübü, Osmaniye Eğitim Uygulama Okulu İzcilik ve Spor Kulübü Derneği. Osmaniye Saffa Kale Özel Sporcular Spor Kulübü, Osmaniye Özel Çocuklar Sporcular Spor Kulübü olarak 5 spor kulübü katıldı.

Şampiyonada özel sporculardan Mustafa Can Akçadağ, uzun atlama ve erkekler 100 metre koşusunda birinci, Rümeysa Nergis uzun atlamada birinci, bayanlar 100 metre koşusunda ikinci, Ayşem Demir bayanlar 100 metre koşusunda birinci, Muhammed Döne erkekler 100 metre koşusunda ikinci, uzun atlamada beşinci, Melisa Ulaş bayanlar 200 metre koşusunda 2. oldu.

İHA




0 YORUM GİRİŞ YAP

12. Hafta

2017/2018 Sezonu Süper Lig

17 Kasım 2017 Cuma

  • Beşiktaş
    0- 0
    Akhisar Bld.

18 Kasım 2017 Cumartesi

  • Bursaspor
    0- 0
    Göztepe
  • T.Konyaspor
    1- 1
    Antalyaspor
  • Medipol Başakşehir
    5- 1
    Galatasaray

19 Kasım 2017 Pazar

  • Aytemiz Alanyaspor
    1- 0
    Evkur Yeni Malatyaspor
  • Gençlerbirliği
    1- 2
    Kayserispor
  • Trabzonspor
    4- 3
    Osmanlıspor FK
  • Fenerbahçe
    4- 1
    Demir Grup Sivasspor

20 Kasım 2017 Pazartesi

  • K. Karabük
    0- 2
    Kasımpaşa
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Galatasaray 12 26
2 Medipol Başakşehir 12 26
3 Beşiktaş 12 22
4 Kayserispor 12 22
GENİŞLET
5 Fenerbahçe 12 20
6 Demir Grup Sivasspor 12 19
7 Bursaspor 12 18
8 Göztepe 12 18
9 Teleset Mob. Akhisarspor 12 18
10 Aytemiz Alanyaspor 12 17
11 Trabzonspor 12 16
12 Kasımpaşa 12 15
13 Evkur Yeni Malatyaspor 12 14
14 Antalyaspor 12 13
15 Atiker Konyaspor 12 11
16 Osmanlıspor FK 12 8
17 Kardemir Karabükspor 12 8
18 Gençlerbirliği 12 8
Süper Lig Detaylı Fikstür »