ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


THY Euroleague'de 7. hafta heyecanı

Ligin 7. haftasında yarın ve 15 Kasım Çarşamba günü 8 karşılaşma yapılacak. Anadolu Efes’in yarın İsrail ekibi Maccabi FOX’a konuk olacağı haftada, Fenerbahçe Doğuş ise çarşamba günü Yunanistan temsilcisi Olympiakos’u ağırlayacak.

  • - A
  • + A
THY Euroleague'de 7. hafta heyecanı
Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonu THY Euroleague'de heyecan, 7. hafta maçlarıyla devam edecek.

Türk temsilcileri Anadolu Efes ve Fenerbahçe Doğuş’un mücadele ettiği THY Euroleague'in 7. haftasında, yarın ve 15 Kasım Çarşamba günü 8 karşılaşma oynanacak.

Bir galibiyete sahip Anadolu Efes, yarın İsrail’in Maccabi FOX takımı ile deplasmanda karşılaşacak. Menora Mivtachim Arena’da oynanacak mücadele, TSİ 22.05’te başlayacak.

Dört galibiyeti bulunan son şampiyon Fenerbahçe Doğuş, 15 Kasım Çarşamba günü saat 20.45’te başlayacak maçta, Yunanistan ekibi Olympiakos’u Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda ağırlayacak.

- Program

THY Avrupa Ligi’nin 7. haftasında yapılacak maçların programı (TSİ) şöyle:

Yarın:
22.05 Maccabi FOX (İsrail) - Anadolu Efes
22.15 Panathinaikos Superfoods (Yunanistan) - Khimki (Rusya)
22.30 Baskonia (İspanya) - Real Madrid (İspanya)
22.45 Unicaja Malaga (İspanya) - Zalgiris (Litvanya)

15 Kasım Çarşamba:
20.45 Fenerbahçe Doğuş - Olympiakos (Yunanistan)
21.00 Kızılyıldız MTS (Sırbistan) - CSKA Moskova (Rusya)
22.00 Brose Bamberg (Almanya) - Barcelona Lassa (İspanya)
22.45 Valencia (İspanya) - AX Armani Exchange Olimpia Milan (İtalya)



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

1. Hafta

2018/2019 Sezonu Spor Toto Süper Lig

12 Ağustos 2018 Pazar

  • Beşiktaş
      -  
    Akhisar Bld.
  • Sivasspor
      -  
    Alanyaspor
  • MKE Ankaragücü
      -  
    Galatasaray
  • Fenerbahçe
      -  
    Bursaspor
  • Medipol Başakşehir
      -  
    Trabzonspor
  • T.Konyaspor
      -  
    BŞB Erzurumspor
  • Kayserispor
      -  
    Antalyaspor
  • Ç. Rizespor
      -  
    Kasımpaşa
  • Göztepe
      -  
    Yeni Malatyaspor
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Akhisarspor 0 0
2 Alanyaspor 0 0
3 Antalyaspor 0 0
4 Atiker Konyaspor 0 0
GENİŞLET
5 Beşiktaş 0 0
6 BŞB Erzurumspor 0 0
7 Bursaspor 0 0
8 Çaykur Rizespor 0 0
9 Fenerbahçe 0 0
10 Galatasaray 0 0
11 Göztepe 0 0
12 Kasımpaşa 0 0
13 Kayserispor 0 0
14 Medipol Başakşehir 0 0
15 MKE Ankaragücü 0 0
16 Sivasspor 0 0
17 Trabzonspor 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0
Süper Lig Detaylı Fikstür »