ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Basketbolda haftanın programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne 5. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde 7. hafta müsabakaları oynanacak.

  • - A
  • + A
Basketbolda haftanın programı
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne 5. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde 7. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:
13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Darüşşakafa (BJK Akatlar)
15.15 Eskişehir Basket-Galatasaray Odeabank (Anadolu Üniversitesi)
17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Gaziantep Basketbol (Gazanfer Bilge)
20.15 TOFAŞ-İstabul Büyükşehir Belediyespor (TOFAŞ)

5 Kasım Pazar:
13.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Banvit (Giresun 19 Eylül)
15.15 Fenerbahçe Doğuş-Pınar Karşıyaka (Ülker Spor ve Etkinlik)
17.00 Muratbey Uşak-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Uşak Üniversitesi)

6 Kasım Pazartesi:
19.00 Trabzonspor-Anadolu Efes (Hayri Gür)

- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:
14.00 Adana ASKİ-Çukurova Basketbol (Menderes)
14.00 OGM Ormanspor-İstanbul Üniversitesi (Sait Zarifoğlu)
14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Bornova Beckerspor (Edip Buran)
15.00 Galatasaray-Yakın Doğu Üniversitesi (Ahmet Cömert)

5 Kasım Pazar:
14.00 Canik Belediyespor-BOTAŞ (Canik Belediye)
16.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)
17.15 Fenerbahçe-Beşiktaş (Metro Enerji)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

Yarın:
14.00 Bahçeşehir Koleji-Karesispor (Caferağa)
15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Yalova Group Belediyespor (Beylikdüzü)
15.00 Petkimspor-Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent (ENKA)
15.30 Türk Telekom-Ankara DSİ (Mamak Belediyesi)
16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-OGM Ormanspor (Ankara)
17.00 Antalyaspor-Akhisar Belediyespor (Antalya)
18.00 Bursaspor Durmazlar-Afyon Belediyespor (Bursa Atatürk)

5 Kasım Pazar:
16.00 Bandırma Kırmızı-Düzce Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)
16.00 Selçuklu Belediyespor-Bakırköy Basket (Selçuklu Belediye)



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

34. Hafta

2017/2018 Sezonu Spor Toto Süper Lig

18 Mayıs 2018 Cuma

  • Aytemiz Alanyaspor
    3- 2
    Antalyaspor
  • Evkur Yeni Malatyaspor
    3- 2
    Kayserispor
  • Trabzonspor
    3- 0
    K. Karabük
  • Gençlerbirliği
    1- 0
    Bursaspor
  • Akhisar Bld.
    2- 1
    Osmanlıspor FK

19 Mayıs 2018 Cumartesi

  • Göztepe
    0- 1
    Galatasaray
  • Medipol Başakşehir
    3- 2
    Kasımpaşa
  • Beşiktaş
    5- 1
    Demir Grup Sivasspor
  • Fenerbahçe
    3- 2
    T.Konyaspor
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Galatasaray 34 75
2 Fenerbahçe 34 72
3 Medipol Başakşehir 34 72
4 Beşiktaş 34 71
GENİŞLET
5 Trabzonspor 34 55
6 Göztepe 34 49
7 Demir Grup Sivasspor 34 49
8 Kasımpaşa 34 46
9 Kayserispor 34 44
10 Evkur Yeni Malatyaspor 34 43
11 Teleset Mob. Akhisarspor 34 42
12 Aytemiz Alanyaspor 34 40
13 Bursaspor 34 39
14 Antalyaspor 34 38
15 Atiker Konyaspor 34 36
16 Osmanlıspor FK 34 33
17 Gençlerbirliği 34 33
18 Kardemir Karabükspor 34 12
Süper Lig Detaylı Fikstür »