ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Basketbolda haftanın programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne 5. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde 7. hafta müsabakaları oynanacak.

  • - A
  • + A
Basketbolda haftanın programı
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne 5. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde 7. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:
13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Darüşşakafa (BJK Akatlar)
15.15 Eskişehir Basket-Galatasaray Odeabank (Anadolu Üniversitesi)
17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Gaziantep Basketbol (Gazanfer Bilge)
20.15 TOFAŞ-İstabul Büyükşehir Belediyespor (TOFAŞ)

5 Kasım Pazar:
13.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Banvit (Giresun 19 Eylül)
15.15 Fenerbahçe Doğuş-Pınar Karşıyaka (Ülker Spor ve Etkinlik)
17.00 Muratbey Uşak-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Uşak Üniversitesi)

6 Kasım Pazartesi:
19.00 Trabzonspor-Anadolu Efes (Hayri Gür)

- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:
14.00 Adana ASKİ-Çukurova Basketbol (Menderes)
14.00 OGM Ormanspor-İstanbul Üniversitesi (Sait Zarifoğlu)
14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Bornova Beckerspor (Edip Buran)
15.00 Galatasaray-Yakın Doğu Üniversitesi (Ahmet Cömert)

5 Kasım Pazar:
14.00 Canik Belediyespor-BOTAŞ (Canik Belediye)
16.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)
17.15 Fenerbahçe-Beşiktaş (Metro Enerji)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

Yarın:
14.00 Bahçeşehir Koleji-Karesispor (Caferağa)
15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Yalova Group Belediyespor (Beylikdüzü)
15.00 Petkimspor-Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent (ENKA)
15.30 Türk Telekom-Ankara DSİ (Mamak Belediyesi)
16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-OGM Ormanspor (Ankara)
17.00 Antalyaspor-Akhisar Belediyespor (Antalya)
18.00 Bursaspor Durmazlar-Afyon Belediyespor (Bursa Atatürk)

5 Kasım Pazar:
16.00 Bandırma Kırmızı-Düzce Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)
16.00 Selçuklu Belediyespor-Bakırköy Basket (Selçuklu Belediye)



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

18. Hafta

2017/2018 Sezonu Süper Lig

19 Ocak 2018 Cuma

  • Kasımpaşa
      -  
    Aytemiz Alanyaspor

20 Ocak 2018 Cumartesi

  • K. Karabük
      -  
    Gençlerbirliği
  • Osmanlıspor FK
      -  
    Evkur Yeni Malatyaspor
  • Fenerbahçe
      -  
    Göztepe

21 Ocak 2018 Pazar

  • Demir Grup Sivasspor
      -  
    Akhisar Bld.
  • T.Konyaspor
      -  
    Trabzonspor
  • Bursaspor
      -  
    Medipol Başakşehir
  • Antalyaspor
      -  
    Beşiktaş

22 Ocak 2018 Pazartesi

  • Kayserispor
      -  
    Galatasaray
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Medipol Başakşehir 17 36
2 Galatasaray 17 35
3 Fenerbahçe 17 33
4 Beşiktaş 17 30
GENİŞLET
5 Kayserispor 17 30
6 Göztepe 17 30
7 Trabzonspor 17 29
8 Demir Grup Sivasspor 17 26
9 Bursaspor 17 25
10 Evkur Yeni Malatyaspor 17 22
11 Kasımpaşa 17 19
12 Teleset Mob. Akhisarspor 17 19
13 Aytemiz Alanyaspor 17 18
14 Osmanlıspor FK 17 17
15 Antalyaspor 17 17
16 Atiker Konyaspor 17 15
17 Gençlerbirliği 17 14
18 Kardemir Karabükspor 17 9
Süper Lig Detaylı Fikstür »