ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM




Daha iyi bir görüntü için telefon çevirin!

Basketbolda haftanın programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne 2. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde 3. hafta maçları yapılacak.

  • - A
  • + A
Basketbolda haftanın programı
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 2. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde ise 3. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:
13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Yeşilgiresun Belediyespor (BJK Akatlar)
15.15 Gaziantep Basketbol-Pınar Karşıyaka (Karataş Şahinbey)
17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Demir İnşaat Büyükçekmece (Cebeci)
20.15 Muratbey Uşak-TOFAŞ (Uşak Üniversitesi)

15 Ekim Pazar:
13.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor (Sakarya)
15.15 Darüşşafaka-Galatasaray Odeabank (Volkswagen Arena)
17.00 Anadolu Efes-Fenerbahçe Doğuş (Sinan Erdem)
19.30 Banvit-Eskişehir Basket (Banvit Kara Ali Acar)

- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:
14.00 OGM Ormanspor-Adana ASKİ (M.Sait Zarifoğlu)
14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Edip Buran)
16.00 Bornova Beckerspor-Galatasaray (Bornova Atatürk)
16.30 Yakın Doğu Üniversitesi-Çukurova Basketbol (Caferağa)

15 Ekim Pazar:
16.00 İstanbul Üniversitesi-Abdullah Gül Üniversitesi (Prof. Dr. Turgay Atasü)
16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-BOTAŞ (Antakya)
17.00 Beşiktaş-Canik Belediyespor (BJK Akatlar)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

Yarın:
13.30 Bahçeşehir Koleji-OGM Ormanspor (Caferağa)
15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Bandırma Kırmızı (Gazanfer Bilge)
16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Petkimspor (Ankara)
16.00 Türk Telekom-Samsun Büyükşehir Anakent (TOBB ETÜ)
16.00 Karesispor-Afyon Belediyespor (Kurtdereli)
17.00 Antalyaspor-Bakırköy Basket (Antalya)
18.00 Akhisar Belediyespor-Ankara DSİ (Akhisar Belediye)
18.00 Bursaspor Durmazlar-Düzce Belediyespor (Bursa Atatürk)

15 Ekim Pazar:
16.00 Selçuklu Belediyespor-Yalova Group Belediyespor (Selçuklu Belediye)




0 YORUM

9. Hafta

2017/2018 Sezonu Süper Lig

20 Ekim 2017 Cuma

  • Antalyaspor
      -  
    Kasımpaşa
  • Göztepe
      -  
    Aytemiz Alanyaspor

21 Ekim 2017 Cumartesi

  • Osmanlıspor FK
      -  
    K. Karabük
  • Akhisar Bld.
      -  
    Gençlerbirliği
  • Evkur Yeni Malatyaspor
      -  
    Trabzonspor

22 Ekim 2017 Pazar

  • Demir Grup Sivasspor
      -  
    Bursaspor
  • Kayserispor
      -  
    T.Konyaspor
  • Galatasaray
      -  
    Fenerbahçe

23 Ekim 2017 Pazartesi

  • Beşiktaş
      -  
    Medipol Başakşehir
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Galatasaray 8 22
2 Göztepe 8 16
3 Teleset Mob. Akhisarspor 8 16
4 Medipol Başakşehir 8 16
GENİŞLET
5 Fenerbahçe 8 14
6 Beşiktaş 8 14
7 Kayserispor 8 14
8 Bursaspor 8 12
9 Demir Grup Sivasspor 8 12
10 Aytemiz Alanyaspor 8 10
11 Trabzonspor 8 9
12 Kardemir Karabükspor 8 8
13 Evkur Yeni Malatyaspor 8 8
14 Kasımpaşa 8 8
15 Atiker Konyaspor 8 7
16 Gençlerbirliği 8 7
17 Antalyaspor 8 6
18 Osmanlıspor FK 8 4
Süper Lig Detaylı Fikstür »