ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Basketbolda haftanın programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne 2. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde 3. hafta maçları yapılacak.

  • - A
  • + A
Basketbolda haftanın programı
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 2. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde ise 3. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:
13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Yeşilgiresun Belediyespor (BJK Akatlar)
15.15 Gaziantep Basketbol-Pınar Karşıyaka (Karataş Şahinbey)
17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Demir İnşaat Büyükçekmece (Cebeci)
20.15 Muratbey Uşak-TOFAŞ (Uşak Üniversitesi)

15 Ekim Pazar:
13.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor (Sakarya)
15.15 Darüşşafaka-Galatasaray Odeabank (Volkswagen Arena)
17.00 Anadolu Efes-Fenerbahçe Doğuş (Sinan Erdem)
19.30 Banvit-Eskişehir Basket (Banvit Kara Ali Acar)

- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:
14.00 OGM Ormanspor-Adana ASKİ (M.Sait Zarifoğlu)
14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Edip Buran)
16.00 Bornova Beckerspor-Galatasaray (Bornova Atatürk)
16.30 Yakın Doğu Üniversitesi-Çukurova Basketbol (Caferağa)

15 Ekim Pazar:
16.00 İstanbul Üniversitesi-Abdullah Gül Üniversitesi (Prof. Dr. Turgay Atasü)
16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-BOTAŞ (Antakya)
17.00 Beşiktaş-Canik Belediyespor (BJK Akatlar)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

Yarın:
13.30 Bahçeşehir Koleji-OGM Ormanspor (Caferağa)
15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Bandırma Kırmızı (Gazanfer Bilge)
16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Petkimspor (Ankara)
16.00 Türk Telekom-Samsun Büyükşehir Anakent (TOBB ETÜ)
16.00 Karesispor-Afyon Belediyespor (Kurtdereli)
17.00 Antalyaspor-Bakırköy Basket (Antalya)
18.00 Akhisar Belediyespor-Ankara DSİ (Akhisar Belediye)
18.00 Bursaspor Durmazlar-Düzce Belediyespor (Bursa Atatürk)

15 Ekim Pazar:
16.00 Selçuklu Belediyespor-Yalova Group Belediyespor (Selçuklu Belediye)



SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

23. Hafta

2017/2018 Sezonu Spor Toto Süper Lig

23 Şubat 2018 Cuma

  • Galatasaray
      -  
    Bursaspor
  • Akhisar Bld.
      -  
    T.Konyaspor

24 Şubat 2018 Cumartesi

  • Kayserispor
      -  
    Kasımpaşa
  • Aytemiz Alanyaspor
      -  
    Trabzonspor

25 Şubat 2018 Pazar

  • Osmanlıspor FK
      -  
    Antalyaspor
  • Evkur Yeni Malatyaspor
      -  
    K. Karabük
  • Göztepe
      -  
    Demir Grup Sivasspor
  • Beşiktaş
      -  
    Fenerbahçe

26 Şubat 2018 Pazartesi

  • Medipol Başakşehir
      -  
    Gençlerbirliği
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Medipol Başakşehir 22 46
2 Galatasaray 22 44
3 Fenerbahçe 22 44
4 Beşiktaş 22 41
GENİŞLET
5 Kayserispor 22 35
6 Demir Grup Sivasspor 22 34
7 Trabzonspor 22 33
8 Göztepe 22 33
9 Kasımpaşa 22 29
10 Evkur Yeni Malatyaspor 22 28
11 Bursaspor 22 27
12 Teleset Mob. Akhisarspor 22 27
13 Gençlerbirliği 22 25
14 Antalyaspor 22 24
15 Atiker Konyaspor 22 21
16 Aytemiz Alanyaspor 22 21
17 Osmanlıspor FK 22 19
18 Kardemir Karabükspor 22 12
Süper Lig Detaylı Fikstür »