Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

23 Temmuz 2017 Pazar

Yaşar Aşçıoğlu: Arda Turan'ı yumrukladılar

Türk futbolunda üstü örtülmeye çalışılan bir skandalı daha FANATİK ortaya çıkarıyor. İddia büyük. Yer Katar, mekan A Milli Takım'ın oteli. TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in yakın bir dostu, Arda Turan'a yumruk atıyor!

17 Temmuz 2017, Pazartesi 13:40 Yorum Yaz
A+ A-
TFF eski yöneticilerinden Yaşar Aşçıoğlu FANATİK'e İstanbul'daki evinde verdiği özel röportajda futbolumuzda yaşanan bir büyük skandalı anlattı. Aşçıoğlu, A Milli Takım'ın Katar ile oynadığı hazırlık maçı için kampta bulunduğu esnada TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in yakın dostu Kerem Bey'in, Arda Turan'a yumruk attığını ileri sürdü.

Yaşar Aşçıoğlu, Türk futbolunda yaşanan skandallarla ilgili açıklama yaparken, üstü örtülmeye çalışılan bir skandalı daha aktardı. İşte Aşçıoğlu'nun konuyla ilgili açıklaması. 

'Demirören sahip çıktı!'

"Bu işin ilk kıvılcımı Katar’da yandı. Yıldırım Demirören’in misafiri vardı. Kerem Bey diye. Katar’da gidiyor Arda Turan’la yumruk yumruğa giriyorlar otelde. Dönüşte de Kerem Bey diyor ki 'Ben galiba ayıp ettim' diyor. Yaptığından da pişman. 'Kafileyle gelmeyeceğim' diyor. Ancak Yıldırım Demirören, yakın dostu iyi bir şey yapmış gibi Kerem Beyi gidip getiriyor kafileye. Arda’nın ilk kıvılcımı burada oldu. Ancak piyango Bilal abiye (Meşe) çıktı. 

Ben Türk futbolunun doğru yönetilmesi için sizin aracılığınızla sesleniyorum. Yıldırım Demirören’in istifasının acilen istenmesi gerekiyor. 50 milyon insanın sosyalleştiği, güzellikler yaşadığı bir spor alanını doğru yönetmeyen bir kişiyi hala tutmanın bir anlamı yok. Görev onlara düşmüyorsa devreye Sayın Cumhurbaşkanımız girmelidir. 

Arda'dan 1 gol, 1 asist

Hatırlanacağı üzere A Milli Takım, Katar ile 13 Kasım 2015'te deplasmanda dostluk maçı yapmış ve mücadeleyi 2-1 kazanmıştı.

Arda Turan, 90 dakika sahada kaldığı karşılaşmada 1 gol, 1 asistle galibiyette en büyük pay sahibi olmuştu.

FANATİK ÖZEL - Ayşenur Afyon / Hakan Ateşler

Arda Turan'dan açıklama geldi


Fanatik'in verdiği özel haberin ardından ise Arda Turan da sosyla medya hesabından böyle bir olayın içinde olmadığını belirten bir açıklama yayınladı ve "Bugün basında adımın geçtiği olayın gerçekle alakası yoktur. Kamuoyunun bilgisine." dedi.x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 9 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
NEYIYEDIRTMIYON 17 Temmuz 2017 Pazartesi 12:12

artık futbol federasyonunun temizlenme vakti geldi...

clearfix
melmas 17 Temmuz 2017 Pazartesi 12:15

Yıldırım Demirören hangi spor geçmişiyle senelerdir orada oturuyor zaten, Arda da hatasız değil ama en azından spordan gelen bir başkan olsa Milli Takım'ın 10 numarası takımı bırakmazdı.

TÜM YORUMLAR

clearfix
fatak26 17 Temmuz 2017 Pazartesi 13:40

teknik direktör ü dayak yer topçusu dayak yer nasıl milli takım labu

clearfix
sampiyonGalatasaray 17 Temmuz 2017 Pazartesi 13:47

Yildirim Demirorenin ne kadar basarili oldugu besiktastan belliydi..az daha besiktasi batiriyordu..allahtan fikret orman geldide kulup duzelme yoluna girdi..

clearfix
filmizlicem 17 Temmuz 2017 Pazartesi 16:23

Arda Turan yalanladıysa üstüne gidilecek bir durum yok. Ama şu bir gerçek Yıldırım Demirören Türk futbolundan ellerini çekmeli..

clearfix
black-KARTAL 17 Temmuz 2017 Pazartesi 16:35

Konu milli takım olunca artık hiç kimse hiçbir şey e şaşırmıyor.

clearfix
Kartalkara903 17 Temmuz 2017 Pazartesi 16:46

Demirören'i yedirmeyiz. TFF Başkanı Yıldırım Demirören!

clearfix
farukvar 17 Temmuz 2017 Pazartesi 16:53

Fikret Orman'la yer değiştirseler ne der BJK taraftarı acaba ?

clearfix
adigeya 17 Temmuz 2017 Pazartesi 19:34

Yildirim Demirorenin bjk yöneticilik dönemi ve iade edilen şikeli kupası araştırılmalıdır

Tüm Yorumları Göster