Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

28 Temmuz 2017 Cuma

Edin Visca rafa kalktı

Karadeniz ekibi, uzun süredir ilgilendiği Edin Visca transferinde geri adım attı. Bordo-Mavili ekip, Boşnak futbolcu için son olarak Yusuf Erdoğan artı 2.5 milyon Euro olan teklifin reddedilmesi üzerine transferi rafa kaldırdı.

Yorum Yaz
A+ A-
Transfer çalışmalarını sürdüren Bordo-Mavililer, uzun süredir ilgilendikleri Edin Visca konusunda yine olumsuz geri dönüş aldı. Turuncu-Lacivertli ekibe son olarak 2.5 milyon Euro (10 milyon TL) artı Yusuf Erdoğan’ı öneren Fırtına, teklifin reddedilmesi üzerine bu transferi rafa kaldırdı. Boşnak futbolcu, geçtiğimiz günlerde büyük bir takımda oynamayı hedeflediğini dile getirmiş ve İstanbul ekibinden ayrılmak istediğini açıklamıştı. 27 yaşındaki oyuncu, geçen sezon 43 maçta 10 gol, 10 asistlik performans göstererek, Başakşehir’in başarısında büyük rol oynamıştı.

Yeni hedefler...

Visca konusunda yaşanan bu gelişmenin üzerine Trabzonspor rotayı listedeki alternatif isimlere çevirdi. Teknik direktör Ersun Yanal’ın raporuna göre kanat arayışları yeni oyuncular üzerinden başlayacak. Şartlar uygun olursa her iki kanatta oynayabilen oyuncu alınacak. 
 
Trabzonspor

Trabzonspor Sezon İstatistikleri

x