Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

27 Haziran 2017 Salı

Gustavo Gomez'e onay çıktı

Milan’ın Simon Kjaer için yaptığı 13 milyon Euro artı Gustavo Gomez teklifi, bir anda yönetimin en önemli gündem maddesi haline geldi. 24 yaşındaki savunmacı için yönetim kararı Aykut Kocaman’a bırakmıştı. Kocaman, Gomez’e sıcak bakarken, yönetim rakamı 15 milyon Euro’ya çıkarmaya çalışıyor...

20 Haziran 2017, Salı 11:59 Yorum Yaz
A+ A-
Fenerbahçe’de Valbuena ve Dirar’ın ardından gözler, adı geçen diğer yıldızlar olan Ospina ve Doumbia’ya çevrilmişti. Ancak İtalya’dan gelen bir haberle gündem tamamen değişti. Milan’ın, Simon Kjaer’i transfer etmek için Sarı-Lacivertliler’e 13 milyon Euro’nun yanı sıra Gustavo Gomez’i teklif ettiği öne sürülmüştü. Bu haber büyük ses getirdi. Fenerbahçeli futbolsever, takımda en sevdikleri isimlerin başında gelen Kjaer’in ayrılmasını istemiyor. Ancak başta atılan tweetler olmak üzere, internette yapılan yorumlarda, Danimarkalı’nın ayrılması durumunda 13 milyon Euro’yla birlikte Gomez’in iyi bir transfer olacağı ifade edildi.

Öncelik para ama...

Yönetim, Finansal Fair-Play anlaşması nedeniyle önceliği transferden mümkün olduğunca gelir elde etmek. Bu nedenle takasa sıcak bakılmıyor. Ancak yine de Gustavo Gomez konusu, Aykut Kocaman’a bırakıldı. Başarılı teknik adamın da yönetimi zora sokmayacaksa 24 yaşındaki oyuncunun alınmasına onay verdiği öğrenildi. Fenerbahçe şimdi Milan’ın önerdiği rakamı 15 milyon Euro’ya çıkarmak için pazarlık yapacak.

Gomez’le görüşülecek

Diğer yandan da Gomez ve menaceriyle temas kurulup, oyuncunun şartları sorulacak. Eğer Paraguaylı futbolcunun talepleri uygun olursa, Milan’la yapılan görüşmeler hızlandırılacak. Gomez, yönetimin düşündüğünden fazla maaş isterse, İtalyan devine, Kjaer transferinin sadece parayla yapılabileceğinin mesajı verilecek.

Beşiktaş da devrede

Milan’ın Fenerbahçe’ye önerdiği Gustavo Gomez konusunda Siyah-Beyazlılar da harekete geçti. Beşiktaş, geçtiğimiz sezon Gomez’i almak için çok uğraşmış ancak Milan’a kaptırmıştı. İtalyan ekibinin Paraguaylı’yı gözden çıkarması sonrası Beşiktaş Yönetimi de kolları sıvadı. Marcelo’yu satmaya hazırlanan Kara Kartal, 24 yaşındaki futbolcuyu gecikmeli de olsa kadrosuna katmaya kararlı. Beşiktaş’ın yetki verdiği bir menacerin Milano’ya giderek İtalyan devine teklifte bulunduğu bildirildi. Milan’ın, Kjaer konusundaki gelişmelerin ardından Siyah-Beyazlılar’a yanıt veceği öğrenildi.

İlişkili Haber

Valbuena farkı...Fenerbahçe

Fenerbahçe Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 3 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
jugoboi 20 Haziran 2017 Salı 10:37

Hemen kabul edin 13 Mio Gomez. Büyük firsat. Sakin kacirmayin!!! 15 falan unutun. Ugrasmayin hic.

clearfix
skorer35 20 Haziran 2017 Salı 15:55

Öncelikle haberin doğru olduğunu varsayarak şunu söylemek isterim şu üç büyükler neden hep birbirinin istediği oyunculara talip oluyorlar anlamıyorum yani ülkeden çıkan paraya yazık ki genellikle transfer çalımı şeklinde lanse edilen futbolculardan da faydalı olanını görmedim.Neyse Kjaer'e gelirsek şu an aldığı yıllık ücret nedeniyle kimsenin ona bu paraları vereceğini sanmam.İki gün önce de Benfica Ozan'ı bitirdi diyorlardı.Yani gerçekçi bir haber olduğunu düşünmüyorum.Umarım yanılıyorumdur ama yine de zor iş.

TÜM YORUMLAR

clearfix
hhaakkaann74 20 Haziran 2017 Salı 09:35

ideal kadro: Fabri, Gökhan G., Marcelo, Tosic, Caner, Atiba, Oğuzhan, Quaresma, Babel, Talisca, Aboubakar. Şu kadroyu elinizde tutun, şampiyon olun.

Tüm Yorumları Göster