Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

23 Temmuz 2017 Pazar

Yorumlar

Toplam 12 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
ahmet90905 08 Haziran 2017 Perşembe 15:52

Semih,koray,sinan,carole. Bunlar kiralanabiliyorsa mümkünse ispanyaya bir sezonluğuna kiralansın. Dönüşleri muhteşem olur. ( örnk: bruma ve emre çolak) . Stopere 1 tane uzun stoper transfer etsek kaafi. Sağ ve sol beke hücuma katkı yapmayı seven defansı iyi olan iki bek şart .( eboue misali). Orta sahaya selçuğun yanına yabancı önlibero.(melo misali). Forvete bir pivot santrafor(elmander misali)birde gomis gelse kaafi. Bu saydığım bölgelerde genç varsa ispanyaya kirala yaşlı varsa sat veya sözleşmesini feshet.

clearfix
Riyasetipenahi 08 Haziran 2017 Perşembe 20:26

Bizim ülkemizde transferleri kulüpler değil oyuncu menagerleri yapıyor. 1 oyuncuya hem GS, hem FB, hem BJK talip olur mu yaaaa. Demek ki Türkiye’de futbol piyasası birkaç tane oyuncu managerinin elinde. Onlar bir liste hazırlayıp bütün kulüplere sunuyor. Bizimkiler bu kazığı yiyor. Oyuncu Managerlerine dünyalar kadar para vereceğinize 20-30 tane yerli yabancı gözlemci tutup bütün dünyayı izletsenize. Belki bu gözlemcilerin çok ucuza bulduğu 1 oyuncu gelecekte dünya starı olacak. Ronaldo, Messi, Zidane yerden bitmedi yaaa. Bunları illa ki bir gözlemci bulup kulübe önermiştir. Kulüpte satın almıştır.

TÜM YORUMLAR

clearfix
murat4492 09 Haziran 2017 Cuma 08:39

artık galatasaray şunu almış bunu almış şunu göndermş derdi yok bende artık tek gerçek var oda malatyaspor... tabi kalbımın bi köşesinde her zaman olacak galatasaray ama şu an tamamen malatyasporun yapacagı şeyler ılgılendırıyor

clearfix
oktay3486 12 Haziran 2017 Pazartesi 20:08

dursun ve saz arkadaslarindan iyi transfer beklemeyin. adamlarin iyi transfer yapabilmesi icin once vizyonalarinin olmasi gerek. bu yonetimde vizyon yok ki iyi transfer yapsinlar. alirlar yine sacma sapan adamlari gelirler sonra da transfer yaptik derler. ama sene sonu gelince uzulen yine taraftarlar olur.

clearfix
Gloria 13 Haziran 2017 Salı 03:55

Murat bize ne ?

clearfix
sampiyonGalatasaray 17 Haziran 2017 Cumartesi 17:16

Belhandanin 1 senesi kalmis.bonservisine 7.5 ödemek coook degilmii.

clearfix
AslannAvda 13 Temmuz 2017 Perşembe 16:51

Cenk Ergün'e helal olsun. Transfer sihirbazı olarak oda efsane oldu h.üstünel gibi..! Önliberoya Lemina, ımbula, vainquer üçlüsünden biri, sol stopere hızlı ve seri acerbi yada mangala kanatlarada feguoli, lens, benarfa üçlüsünden ikisi transfer edilmeli..!!

clearfix
hades82 17 Temmuz 2017 Pazartesi 10:37

Yahu memlekette futbolcu mu bitti alsanıza biraz yerli ve gençleri, en ufak sorunda sana sırtına dönecek adamların peşindesin sonrada GS niye batıyor en az 5-6 tane genç yerli adam alıp geleceğe yatırım yapsanıza ne Tudormuş arkadaş ya kendini Avrupada falan sanıyor galiba GS nin geleceğini yerliler belirler yabancılar gelip geçicidir hiç mi ders almadınız!!!!

clearfix
AslannAvda 17 Temmuz 2017 Pazartesi 12:20

Solbeke mutlaka!!! tecrübeli yıldız Kolarov alıalı..!!! Solstoperede hızlı, seri ve fizik olarak güçlü Acerbi yada Mangala alınmalı...!!!!!

clearfix
ÖZmustantik 17 Temmuz 2017 Pazartesi 12:47

G.saray en gerçekçi olan durum ORTA SAHAYA ACİL adam alınması gerektiği Hatta sezon başında ilk olması gereken buydu ve bu durum 3 senedir böyle, buna rağmen niye önceden çalışma yapılmaz anlamak mümkün değil, ve bunun adı kısaca BECERİKSİZLİK.

clearfix
AslannAvda 20 Temmuz 2017 Perşembe 12:16

Fransa ve Brazilya ekolünün GALATASARAY çatısı altında birleştirilmesi çookkk güzel bir düşünce ve calisma emek harcayanlara tebrikler helal olsun..!!! Belliki bu transferler çok önceden düşünülüp sabırla planlanan mantıklı sistematik bir çalışma..!! Sonucunda meyvelerinimi desem yoksa ÇİLEKLERİMİ :)) desem aldılar..!! Hatta çilekli pasta değilde, pastalı çilek oldu biraz :)) tmm yani başkan bizde abarttıkta biraz kekini kabarttık !! :))) önemli bir ayrıntı pastalı çileklerin ziyan olmaması için iyi bir soğutucu gerekli..!! Yani solbek için Kolarov ve sol stoper içinde Acerbi yada Mangala alınmalı..!!!!!

clearfix
AslannAvda 20 Temmuz 2017 Perşembe 13:20

Barış hediyesi NASRİ var...!!! Feguolinin yerine Nasri çok daha iyi olur...!!! S.gümüş zaten mevkisi olan forvete yakın sağ çizgide oynadığında çookkk iyi oynuyor..!!! Feguoliden daha fazla gol atıp asist yapar..!!!