Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

25 Nisan 2017 Salı

Celta Vigo-Manchester United maçı ne zaman?

Manchester United Uefa'da Avrupa Ligi yarı finalinde İspanyol Celta Vigo ile eşleşti. Peki Celta Vigo-Manchester United maçı ne zaman oynanacak? Detaylar haberimizde... 

Yorum Yaz
A+ A-
Uefa Avrupa Ligi'nde yarı final kura çekimi heyecan yaşandı. İspanya'nın Celta Vigo ekibi İngiliz devi Manchester United ile eşleşti. İki ekip arasında oynanacak maç ile ilgili son bilgiler ve karşılaşma tarihleri haberimizde...

Celta Vigo-Manchester United maçı ne zaman?

Uefa Avrupa Ligi'nde yarı final maçları 4 ve 11 Mayıs'ta, Avrupa Ligi'nin final maçı da 24 Mayıs'ta İsveç'in başkenti Stockholm'deki Friends Arena'da oynanacak.

Manchester United nasıl geldi?

Uefa Avrupa Ligi'ne grup aşamasında başlayan İngiliz  devi Fenerbahçe'nin de yar aldığı A Grubu'nda 2. olarak gruptan çıktı. Mourinho'nun öğrencileri daha sonra sırasıyla Saint-Etienne, Rostov ve son olarakta Anderlect'i eleyerek yarı finale yükseldi.

Celta Vigo nasıl geldi?

Avrupa Ligi'ne gruplarda başlayan İspanyol ekibi G Grubu'nu Ajax'ın ardından 2. sırada tamamlayarak bir sonraki tura kaldı. İspanyol boğaları La Liga'daki inişli-çıkışlı grafiğine rağmen Shaktar, Krasnodar ve Genk'i saf dışı bırakarak yarı finale çıkan 4 ekipten biri oldu.
x