Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

29 Haziran 2017 Perşembe

Aziz Yıldırım'dan şaşırtan çıkış! Fikret Orman için 'Ya bırak oğlum!...' dedi

İkinci Futbol Zirvesi'nde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Trabzon patronu Muharrem Usta ile biraraya gelmek istemediği ileri sürülmüştü. Ajansların geçtiği son videoda, yaşanan diyaloglar daha net ortaya çıktı. Yıldırım'ın hedefinde bir başka isim olduğu görülüyor.

20 Mart 2017, Pazartesi 17:39 Yorum Yaz
A+ A-İkinci Futbol Zirvesi gündeme damga vuran, başarılı bir organizasyon olarak gerçekleşirken kulüp başkanlarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile fotoğraf verdiği esnada yaşananlar dikkat çekiciydi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, fotoğraf çekimi esnasında Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'ya tepki verdiği iddiası sosyal medyaya düşmüş ve tartışma konusu olmuştu. Ancak ajansların geçtiği son videoda Aziz Yıldırım'ın Muharrem Usta'ya değil, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a tepkili olduğu görüldü.

İlk tepki Demirören'e

Görüntülerde TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın, Aziz Yıldırım'ı Fikret Orman ile biraraya getirme çabasında olduğu ancak Yıldırım'ın sert bir şekilde bu talebi geri çevirdiği görünüyor.

Sert bakışlar!..

Demirören'in, Fikret Orman'a hitaben, "Fikret... Fikret Başkan" diye hitap etmesinden duyduğu rahatsızlığı bakışları ile belli eden Aziz Yıldırım'ın, Göksel Gümüşdağ'ın çabalarına da, "Ya bırak oğlum çağırma..." şeklinde karşılık vermesi görüntülere yansıyor.

 
Fenerbahçe

Fenerbahçe Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 9 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
loewenjaeger 20 Mart 2017 Pazartesi 17:53

Insanlar kizabilir ama o bir fenomen. O kadar insan var bütün gözler iki kisinin üzerinde biri Cumhurbaskani digeri Aziz Yildirim`in. Eger tepki Fikret Orman`a ise, az bile yapmis.

clearfix
noah190375 20 Mart 2017 Pazartesi 19:18

Herkez yanlis yapiyor aziz hep dogru yapiyor ,birakin fenomemmenomen ayaklarini,fb hali ortada koca kulüb rezil rusfa etti .adolf hitlerde fenomen

TÜM YORUMLAR

clearfix
enis karahan 33 20 Mart 2017 Pazartesi 22:24

aziz 11 puan fark in verdigi aci bakistir. elde patlayan 27 milyon liralik ozan tufanin bakisidir o..... hahahahahaha ezik

clearfix
gurolgurel 20 Mart 2017 Pazartesi 22:34

tirollluk yapmış aziz

clearfix
sanchez91 20 Mart 2017 Pazartesi 22:52

aziz efendiye bak sanki Türkmen beyleri toplanmış ulan neyin tribini atıyon sen spor bu ya altıda üstüde bir spor sanki kulübün sahibi sanarsın tövbe tövbe ya

clearfix
QQQQQQQ7 20 Mart 2017 Pazartesi 22:59

ya bırakin şunu simartmayin kendi seyircisi sevmiyor usta ile orman mi sevecek...

clearfix
lider_53 20 Mart 2017 Pazartesi 23:34

Büyük bir adammış gibi bir de gerinmez mi. Siz bu şekilde davranırsanız federasyona az bile yapıyor...

clearfix
fenerian 21 Mart 2017 Salı 00:21

Parti kur oy verelim Büyük Başkan. Video başkanın büyüklüğünün göstergesidir.

clearfix
Muerte 22 Mart 2017 Çarşamba 05:44

Biat etmeye alışmış Fenerbahçe Taraftarı işte :D

Tüm Yorumları Göster