Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

28 Temmuz 2017 Cuma

Beşiktaş, Mehmet Ekici'yle anlaştı! 3+1 yıllık sözleşme...

Beşiktaş, Fenerbahçe'nin ısrarla istediği Mehmet Ekici'nin transferinde çok kritik bir hamle yaptı. Fenerbahçe ile Trabzonspor anlaşmasına rağmen takasta kullanılmak istenen Aatıf ikna edilemeyince Sarı-Lacivertli kulübe transferi askıda kalan Mehmet Ekici, Beşiktaşlı yöneticiler tarafından ikna edildi.

12 Ocak 2017, Perşembe 12:30 Yorum Yaz
A+ A-
Fikret Orman'a en yakın isimlerden biri olan yönetici Umut Güner dün akşam bizzat Mehmet Ekici'nin babası ile görüştü. Görüşme sonunda taraflar el sıkıştı, Mehmet Ekici de Beşiktaş forması giymeye razı oldu.

3+1 yıllık sözleşme

Uzun süren görüşmelerde Beşiktaş ile Mehmet Ekici'nin 3+1 yıllık sözleşme konusunda uzlaşma sağladığı bildirildi. Taraflar arasında bir görüşme daha yapılacak. Bu görüşmede Mehmet'in ara transfer döneminde mi yoksa sezon sonu mu kadroya dahil edileceği netleşecek.
İlişkili Haber

Beşiktaş'ta Luiz Rhodolfo yolcu


Ocakta gelirse bonservis ödenecek

Transferin ocak ayı içerisinde gerçekleşmesi halinde Beşiktaş, Karadenez ekibini bir miktar bonservis ödemek zorunda. Bilindiği üzere Mehmet Ekici'nin Trabzonspor ile olan kontratı sezon sonunda sona eriyor.

Güneş sezon sonu istiyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in bu transferdeki tutumu da Mehmet Ekici'nin sezon sonunda gelmesi yönünde...  Güneş geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Mehmet Ekici'yi alırsak, Tolgay'ı, Oğuzhan'ı, Talisca'yı satmamız gerek" diyerek şu an için bu transfere çok sıcak bakmadığını ifade etmişti.

Orhan Yıldırım
İlişkili Haber

Caner Erkin mucizesi!

Beşiktaş

Beşiktaş Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 5 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
pascal47 12 Ocak 2017 Perşembe 12:14

Orhan Yildirim haberiyse kesin doğrudur !!! 20 de bir tutturuyor habercilik başarısı..

clearfix
gkhn3458 12 Ocak 2017 Perşembe 12:16

nasıl bu kadar kolay yalan haber yapabiliyorsunuz yaa çok ayıp..

TÜM YORUMLAR

clearfix
KaNuNSuZ_oFLu 12 Ocak 2017 Perşembe 10:16

Senol'un isi gücü aman trabzon para kazanmasin

clearfix
adaburak 12 Ocak 2017 Perşembe 18:28

mehmet ekici sezon sonu gelsin işte, sezon sonu bir güzel yerli isimlerle iskeleti kuralım. caner gökhan töre ersan(inşallah bonservisiyle gelmiştir) mehmet ekici veli bunlar Beşiktaş ruhunu sahaya yansıtacak adamlar özellikle veli,caner,ersan

clearfix
KartalKrall 12 Ocak 2017 Perşembe 23:32

Hoş geldin Kartal

Tüm Yorumları Göster