Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

25 Temmuz 2017 Salı

Jose Sosa'nın menajerinden transfer açıklaması!

Jose Sosa'nın menajeri Fabio Bilardo, Fenerbahçe ve Beşiktaş iddialarına noktayı koydu: Sosa Milan'da mutlu, hiçbir yere gitmeyecek.

01 Aralık 2016, Perşembe 17:51 Yorum Yaz
A+ A-
Devre arasında Milan'dan ayrılıp yeniden Türkiye'ye döneceği iddia edilen Jose Sosa'yla ilgili, oyuncunun menajeri Fabio Bilardo net ve kesin konuştu.

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncuyu transfer edeceğine dair haberleri basın aracılığıyla duyduklarını belirten menajer Bilardo, ''Açık konuşacağım. Hiç kimseyle konuşmadım. Jose (Sosa) yaptığı seçimden ve Milan'da olmaktan ötürü mutlu. Yalnızca değerini kanıtlaması için zamanının gelmesini bekliyor'' diye konuştu.
İlişkili Haber

Erdal Tosun'un cenaze töreni yapıldı


'Milan'da mutlu'

Sosa'nın, Milano'da kurduğu yaşamdan çok memnu olduğunu dile getiren Bilardo, ''Türkiye ve Ukrayna'daki dönemlerin ardından Milano'daki hayat olumlu anlamda onu ve ailesini etkiledi. Tekrar etmek gerekirse, o Milan'da mutlu'' dedi.

Uzun süren transfer görüşmeleri sonrası Milan'a transfer olan Sosa'nın daha fazla forma şansı bulması gerektiğini vurgulayan Bilardo, ''Teknik direktör Montella ile ilişkilerimiz iyi. Oynamak için şansının gelmesini bekliyoruz. Antrenmanlarda oldukça sıkı çalışıyor'' diyerek sözlerini tamamladı.
x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 5 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
SiyahBeyazYorumcu 01 Aralık 2016 Perşembe 18:16

Kadroya giremediği için mi mutlu

clearfix
kizilsakal00 01 Aralık 2016 Perşembe 18:26

mutluluk akıyor burda 11 de yeri bankoyken orda ilk 18 zor.

TÜM YORUMLAR

clearfix
gomez3323 01 Aralık 2016 Perşembe 17:50

Hele bir gelsin dar ederiz sana ülkeyi

clearfix
blackwhite123 01 Aralık 2016 Perşembe 18:30

adama ki vizyona bak kadroya giremiyor ama MUTLU

clearfix
eglen.dayi 01 Aralık 2016 Perşembe 20:42

gomez ve sosa bjknin kıymetini anlamıştır bunlar mutlaka sürünüyolar baksana hele gomez bjknin gelecek planını göreyim diyip sırdan kümeye oynayan takıma imza attı sürünsün adi

Tüm Yorumları Göster