Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

24 Haziran 2017 Cumartesi

Göksel Gümüşdağ: Emre'yi bırakmayız

FANATİK’e konuşan Göksel Gümüşdağ, Emre’nin Fenerbahçe’ye döneceği iddialarına, “Onun için hiçbir teklif yok. Gelse de dikkate almayız. Çünkü en önemli oyuncumuz” sözleriyle nokta koydu.

Yorum Yaz
A+ A-
Emre Belözoğlu’nun devre arasında Fenerbahçe’ye döneceği iddialarına Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’dan sert yanıt...

Lider durumda bulunan İstanbul ekibinin patronu, konuyla alakalı FANATİK’e değerlendirme yaparak, “Biz daha 2.5 yaşında olan bir kulübüz. Yaşça küçüğüz ama temelini doğru attığımız ve üzerine doğru hamleler yaparak başarılı olmak isteyen bir kulübüz. Hocamızla çalışmamızın sürekliliği, başarılı olma faktörümüzün bana göre en önemli nedenidir. Bizim zaten hedefimiz ilk 4’ün içinde olmak. Sürekli ilk 4’ün içinde olursak da bu genç kulüp ileride çok daha iyi yerlere gelecektir” diye konuştu.

‘Ben müsade etmem’

Emre hakkında net konuşan Gümüşdağ, “Emre için bir şeyler yazılıp çiziliyor. Bunu sizin aracılığınızla çok net bir şekilde ifade ediyorum. Şu ana kadar kaptanımız Emre için en ufak bir teklif gelmemiştir. Eğer gelseydi zaten benim haberim olurdu. Gelse bile asla ve asla bir yere gitmesine müsade etmem. Önümüzdeki sezon sonuna kadar mukavelesi var. Lideriz ve Emre bizim en önemli oyuncumuz. Şu anda da kaptanımız ve kaptanımız olmaya devam edecek” değerlendirmesini yaptı.

İlişkili Haber

Abdullah Avcı: Emre Belözoğlu bile Cengiz Ünder'e oynuyor

İstanbul Başakşehir FK

İstanbul Başakşehir FK Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 3 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
omur1974 30 Kasım 2016 Çarşamba 11:20

Beşiktaşlıyım ama Emre büyük ve yararlı bir futbolcu bencede Basaksehirde

clearfix
farukvar 30 Kasım 2016 Çarşamba 11:34

Seyircisi olmayan bir Klüb nasıl Emre'nin maaşını ödeyebiliyor..

TÜM YORUMLAR

clearfix
Ferditayfur01 30 Kasım 2016 Çarşamba 08:20

birakmana grrek yok zaten emre isterse gelir

Tüm Yorumları Göster