Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

27 Mayıs 2017 Cumartesi

Trabzonspor'dan teknik direktör açıklaması

Teknik direktör Mustafa Akçay ile yolların ayrılmasının ardından birçok ismin ortaya atılması üzerine bordo mavili kulüp, internet sitesinde bir açıklama yaptı.

Yorum Yaz
A+ A-

Açıklamada şu görüşlere yer verildi:
"Gün içinde birçok medya kuruluşunda kulübümüzün teknik direktörlüğü konusunda yanlış ve asılsız haberler yapıldığını görmekteyiz. Şu ana kadar adı geçen yerli, yabancı hiçbir teknik direktör ile kulübümüzün bir görüşmesi olmamıştır. Yönetim kurulumuz, en kısa zamanda Trabzonspor’u hedefine ulaştıracak bir teknik direktörle anlaşma sağlayacak ve bunu kamuoyuna açıklayacaktır."

ŞİMDİLİK HAMİ MANDIRALI

Bordo mavili yöneticilerin yeni teknik direktör ile anlaşma yapılana kadar takımı yardımcı antrenör Hami Mandıralı’nın çalıştırmasını isteyeceği öğrenildi. Yeni antrenör arayışlarına hemen başlayan yöneticilerin özellikle yabancı bir teknik adamı takımın başına getirmek istediği ve bu konuda birkaç gün içerisinde somut adımlar atılacağı belirtildi.

Trabzonspor

Trabzonspor Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 9 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
oktata 11 Şubat 2014 Salı 07:44

Trabzonun öz evladı diye doldurdunuz sıradan topçuları takıma gelinen nokta da ortada.Selçuk,Egemen,Burak ve Umut,Cale,Colmanla bu takım şampiyon oldu hiçbiri Trabzonlu değildi.

clearfix
oktata 11 Şubat 2014 Salı 07:51

Türkiye liginde dışlanmış bir çok topçuyu ve de 1461 bir sürü topçuya takıma alarak takımı sıradanlaştırdınız.Tolunay ı kovdunuz harikalar yaratıyor.Eleramo,Lua Lua ve Gekas ı becerip alamadınız onlarda döktürüyor.Karabük,Konya kadar olamadık.

TÜM YORUMLAR

clearfix
akboran 10 Şubat 2014 Pazartesi 21:55

bakın beyler dünyada etrafına ve topluma en çok zarar veren kişiler,aslında kara cahil olupta bunun farkında olmayan zavallılardır..

clearfix
mbaysal 10 Şubat 2014 Pazartesi 22:28

Daha önce Ts yı çalıştırmayan, Bu takıma ve şehre yakışan tek bir hoca var. Mustafa Denizli. Oda 4. Büyük olarak Trabzonspor'u şampiyon yapmak isteyecek ve büyük ilk kez 4 büyük takımı şampiyon yapan hoca olacaktır.

clearfix
karoglan 10 Şubat 2014 Pazartesi 22:53

mert nobre arkdaş yaşın yenı yetme herhalde ylz vural geldi tsye ozamnın enyı kadrosuylan duşmekten zor kurtuldu lıgde son maçta kurtulduk önce tsli ol sonra konuş hocaya yazık oldu hamı orada sırsını beklıyordu olaybu yoruma hamıynen başalym artık

clearfix
karoglan 10 Şubat 2014 Pazartesi 23:00

ayrıca hoca beklemesın kımse olsaydı para forvet olurdu kımse yemıyor kuruş gelırıyok tsnın maç gelırlerı bılem temlıklı sadri paşam yıktı geçti tsmızı hemde dumduz ettı gelende zugut aga gıbı konusuyor başka icratyok parası hiç yok kuru sıkı atıyor

clearfix
alilazko 10 Şubat 2014 Pazartesi 23:19

Zaten paramız yok bu saatten sonra bizden bi cacık olmaz Hami devam etsin acele edilmeden iyi bir hoca bulunsun.

clearfix
erhngldl 11 Şubat 2014 Salı 00:27

teknik direktörden ziyade ceza yönetime kesilmeli..asrın rezilligini yaşattı resmen forvet konusunda..iki transfer döneminde sen bir forvet alama ve adam akıllı transfer yapma ondan sonra cezayı hocaya kes !!

clearfix
Ahmet28_TS 11 Şubat 2014 Salı 02:06

Bence vahid halilodzici getiricekler

Tüm Yorumları Göster