08 Şubat 2016 Pazartesi

Trabzonspor'dan teknik direktör açıklaması

Teknik direktör Mustafa Akçay ile yolların ayrılmasının ardından birçok ismin ortaya atılması üzerine bordo mavili kulüp, internet sitesinde bir açıklama yaptı.

Yorum Yaz
A+ A-
Trabzonspor'dan teknik direktör açıklaması

Açıklamada şu görüşlere yer verildi:
"Gün içinde birçok medya kuruluşunda kulübümüzün teknik direktörlüğü konusunda yanlış ve asılsız haberler yapıldığını görmekteyiz. Şu ana kadar adı geçen yerli, yabancı hiçbir teknik direktör ile kulübümüzün bir görüşmesi olmamıştır. Yönetim kurulumuz, en kısa zamanda Trabzonspor’u hedefine ulaştıracak bir teknik direktörle anlaşma sağlayacak ve bunu kamuoyuna açıklayacaktır."

ŞİMDİLİK HAMİ MANDIRALI

Bordo mavili yöneticilerin yeni teknik direktör ile anlaşma yapılana kadar takımı yardımcı antrenör Hami Mandıralı’nın çalıştırmasını isteyeceği öğrenildi. Yeni antrenör arayışlarına hemen başlayan yöneticilerin özellikle yabancı bir teknik adamı takımın başına getirmek istediği ve bu konuda birkaç gün içerisinde somut adımlar atılacağı belirtildi.

Trabzonspor

Trabzonspor Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 22 Yorum

TÜM YORUMLAR

clearfix
oktata 11 Şubat 2014 Salı 07:51

Türkiye liginde dışlanmış bir çok topçuyu ve de 1461 bir sürü topçuya takıma alarak takımı sıradanlaştırdınız.Tolunay ı kovdunuz harikalar yaratıyor.Eleramo,Lua Lua ve Gekas ı becerip alamadınız onlarda döktürüyor.Karabük,Konya kadar olamadık.

clearfix
oktata 11 Şubat 2014 Salı 07:44

Trabzonun öz evladı diye doldurdunuz sıradan topçuları takıma gelinen nokta da ortada.Selçuk,Egemen,Burak ve Umut,Cale,Colmanla bu takım şampiyon oldu hiçbiri Trabzonlu değildi.

clearfix
Ahmet28_TS 11 Şubat 2014 Salı 02:06

Bence vahid halilodzici getiricekler

clearfix
erhngldl 11 Şubat 2014 Salı 00:27

teknik direktörden ziyade ceza yönetime kesilmeli..asrın rezilligini yaşattı resmen forvet konusunda..iki transfer döneminde sen bir forvet alama ve adam akıllı transfer yapma ondan sonra cezayı hocaya kes !!

clearfix
alilazko 10 Şubat 2014 Pazartesi 23:19

Zaten paramız yok bu saatten sonra bizden bi cacık olmaz Hami devam etsin acele edilmeden iyi bir hoca bulunsun.

Tüm Yorumları Göster

TRABZONSPOR SOSYAL MEDYA