Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

29 Mayıs 2017 Pazartesi

"Trabzonspor'u bırakıp..."

Trabzonspor'un milli kalecisi Onur Kıvrak, amacının Trabzonspor'da şampiyonluk yaşadıktan sonra yurt dışından çok iyi bir takıma gitmek olduğunu söyledi.

Yorum Yaz
A+ A-

Trabzon Cell abonelerinin sorularını yanıtlayan Onur Kıvrak, "Onur olabildiysem bunu Trabzonspor sayesinde başardım. Daha önceki söylemlerimde Trabzonspor'da şampiyonluklar yaşamak istiyorum demiştim. Şampiyonluklar yaşadıktan sonra yurt dışında çok iyi bir takımda oynamak istiyorum. Sakatlanmasaydım bazı gelişmeler vardı. Trabzonspor'u bırakıp sıradan bir kulübe asla gitmem" dedi.

Huyum Trabzonlular'a benzedi

Onur, maç kazandıkları zaman çok mutlu ve rahat olduğunu belirterek, "Hatta dünyanın en mutlu insanıyım. Çevreme mutluluk saçarım. Maçı kaybedersek o mutlu insandan eser kalmıyor. Sinirli ve huysuz bir insan oluyorum. Galiba uzun süre Trabzon'da kaldığım ve şehirle bütünleştiğim için böyle oldum. Trabzon'da maç kazanıldığı zaman tüm insanlar çok mutlu. İyi ki Trabzon'a gelmişim ve bu kadar güzel insanları tanımışım. İzmir'de doğup büyümüş bir insan olarak burada inanılmaz bir sıcaklıkla karşılaştım. İnsanlar burada kalpleriyle konuşuyor" diye konuştu.

Dünya futbolunda en çok örnek aldığı kalecilerin başında yaşı ilerlemiş olmasına rağmen Buffon'un geldiğini belirten Onur, "Stili ve çabukluğu beni her zaman etkilemiştir. Buffon'un dışında Casillas, Cech ve Atletico Madrid'in genç kalecisi Courtois'yı çok beğeniyorum" ifadesini kullandı.

Favori şarkısı 'Dik oyna'

Genelde slow şarkılar dinlediğini ancak Son zamanlarda favorisinin 'Dik oyna' adındaki Trabzonspor marşı olduğunu belirten Onur, "Çok hoşuma gidiyor. Beni çok etkiliyor, içim kıpır kıpır oluyor. Maça çıkmadan önce herhangi bir uğurum yok. Sadece maça 4 - 5 saat kala ailemi ararım. Önce babamla, sonra annemle, ağabeyim, kardeşim ve nişanlımla konuşurum. Yaptığım bu konuşmalarım ardından içim rahatlar ve maça bu rahatlıkla çıkarım. Bunu tüm kariyerim boyunca yaptım" dedi.

Ömür AVCI/TRABZON, (DHA)

Trabzonspor

Trabzonspor Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 8 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
leventbey 24 Mart 2013 Pazar 22:14

Bu açıklamaya göre tabi sözünde durursa onur jübileyi trabzonda yapıcak.Bu yiğiciler ve gericiler ts başında olduktan sonra bu takım asla şampıyon olamaz.

clearfix
NoRToN_GHoST 24 Mart 2013 Pazar 22:28

Onur bırak sen TS yi filan muslerayı satmayı düşünüyoruz bize senin gibi kaleci lazım gel GS ye. Avrupa gör. Büyük takımlara karşı oynama fırsatı yakala.

TÜM YORUMLAR

clearfix
privacy.Armonel 24 Mart 2013 Pazar 23:14

Tamam bu açıklama geldiyse seneye Galatasaray'ımızda :))

clearfix
ultrAslan1991 24 Mart 2013 Pazar 23:51

Tamam ozaman bu adam kariyerini kupasiz bitirecek trabzonsporda , yazikkk..

clearfix
sonuna kadar FB 1907 25 Mart 2013 Pazartesi 00:43

burak yılmaz ve selcuk inan ayni sözleri sarfetmişlerdi ve ikisede GSda şuanda karnımız tok bu laflara

clearfix
INDUSTRIAL FOOTBALL Fuck 25 Mart 2013 Pazartesi 01:02

sen gerçekten hem 10 numara kaleci hemde 10 numara bi delikanlısın.seni seviyoruz onur bir gs taraftarı olarak...

clearfix
ultraslan_1905_06 25 Mart 2013 Pazartesi 02:08

onur kendini ve trabzonluları kandırma bence trabzonun önümüzdeki yıllarda şampiyon olması çok zor bence hemde büyük laf ediyosun sen istanbul takımlarında oynamassan ancaa tatile gidersin sen profosyelen bir oyuncusun bugun trabzon yarın baskası

clearfix
ultraslan_1905_06 25 Mart 2013 Pazartesi 02:08

onur kendini ve trabzonluları kandırma bence trabzonun önümüzdeki yıllarda şampiyon olması çok zor bence hemde büyük laf ediyosun sen istanbul takımlarında oynamassan ancaa tatile gidersin sen profosyelen bir oyuncusun bugun trabzon yarın baskası

Tüm Yorumları Göster