21 Nisan 2015 Salı

"Trabzonspor'u bırakıp..."

Trabzonspor'un milli kalecisi Onur Kıvrak, amacının Trabzonspor'da şampiyonluk yaşadıktan sonra yurt dışından çok iyi bir takıma gitmek olduğunu söyledi.

Yorum Yaz
A+ A-
"Trabzonspor'u bırakıp..."

Trabzon Cell abonelerinin sorularını yanıtlayan Onur Kıvrak, "Onur olabildiysem bunu Trabzonspor sayesinde başardım. Daha önceki söylemlerimde Trabzonspor'da şampiyonluklar yaşamak istiyorum demiştim. Şampiyonluklar yaşadıktan sonra yurt dışında çok iyi bir takımda oynamak istiyorum. Sakatlanmasaydım bazı gelişmeler vardı. Trabzonspor'u bırakıp sıradan bir kulübe asla gitmem" dedi.

Huyum Trabzonlular'a benzedi

Onur, maç kazandıkları zaman çok mutlu ve rahat olduğunu belirterek, "Hatta dünyanın en mutlu insanıyım. Çevreme mutluluk saçarım. Maçı kaybedersek o mutlu insandan eser kalmıyor. Sinirli ve huysuz bir insan oluyorum. Galiba uzun süre Trabzon'da kaldığım ve şehirle bütünleştiğim için böyle oldum. Trabzon'da maç kazanıldığı zaman tüm insanlar çok mutlu. İyi ki Trabzon'a gelmişim ve bu kadar güzel insanları tanımışım. İzmir'de doğup büyümüş bir insan olarak burada inanılmaz bir sıcaklıkla karşılaştım. İnsanlar burada kalpleriyle konuşuyor" diye konuştu.

Dünya futbolunda en çok örnek aldığı kalecilerin başında yaşı ilerlemiş olmasına rağmen Buffon'un geldiğini belirten Onur, "Stili ve çabukluğu beni her zaman etkilemiştir. Buffon'un dışında Casillas, Cech ve Atletico Madrid'in genç kalecisi Courtois'yı çok beğeniyorum" ifadesini kullandı.

Favori şarkısı 'Dik oyna'

Genelde slow şarkılar dinlediğini ancak Son zamanlarda favorisinin 'Dik oyna' adındaki Trabzonspor marşı olduğunu belirten Onur, "Çok hoşuma gidiyor. Beni çok etkiliyor, içim kıpır kıpır oluyor. Maça çıkmadan önce herhangi bir uğurum yok. Sadece maça 4 - 5 saat kala ailemi ararım. Önce babamla, sonra annemle, ağabeyim, kardeşim ve nişanlımla konuşurum. Yaptığım bu konuşmalarım ardından içim rahatlar ve maça bu rahatlıkla çıkarım. Bunu tüm kariyerim boyunca yaptım" dedi.

Ömür AVCI/TRABZON, (DHA)

Trabzonspor

Trabzonspor Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 46 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
NoRToN_GHoST 24 Mart 2013 Pazar 22:28

Onur bırak sen TS yi filan muslerayı satmayı düşünüyoruz bize senin gibi kaleci lazım gel GS ye. Avrupa gör. Büyük takımlara karşı oynama fırsatı yakala.

clearfix
leventbey 24 Mart 2013 Pazar 22:14

Bu açıklamaya göre tabi sözünde durursa onur jübileyi trabzonda yapıcak.Bu yiğiciler ve gericiler ts başında olduktan sonra bu takım asla şampıyon olamaz.

TÜM YORUMLAR

clearfix
AVRUPANIN ASLANLARI 24 Mart 2013 Pazar 17:26

veririz 7 yi alırız

clearfix
gfb oğuzhan 24 Mart 2013 Pazar 17:30

maçtan önce ozan ipeki arada sana moral versin panpa

clearfix
kapsetbarask 24 Mart 2013 Pazar 17:33

demekki senin ömrün trabzonda geçecek anlayan varmı ne demek istediği

clearfix
necozen54 24 Mart 2013 Pazar 17:37

Birader Trabzonsporun sampiyon olmasini beklemeye senin ömrün yetmez. Sen büyük lokma ye büyük laf konusma!

clearfix
caglar5553 24 Mart 2013 Pazar 17:40

ömür boyu trabzondasın o zamn :)

Tüm Yorumları Göster

TRABZONSPOR SOSYAL MEDYA

arabam.com Günün Fırsatı