Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

29 Mayıs 2017 Pazartesi

Altın Top, üst üste 4. kez Lionel Messi'nin

FIFA ve France Football dergisi tarafından yılın en iyi futbolcusuna verilen "Altın Top" ödülü, üst üste 4. kez Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi'nin oldu.

Yorum Yaz
A+ A-

FIFA’nın İsviçre’nin Zürih kentindeki merkezinde bugün yapılan ve futbolda 2012 yılının "en iyi"lerinin seçildiği ödül töreninde, yılın futbolcusuna verilen "altın top" ödülünü Messi kazandı. Gazetecilerin ve FIFA’ya üye 208 ülkenin milli takımlarının teknik direktör ve kaptanlarının oylarıyla sahibi belirlenen Altın Top Ödülü’nün bu yılki sahibi Cristiano Ronaldo ve Andres İniesta'yı geride bırakan Lionel Messi oldu.

Messi'den bir rekor daha

Altın Top ödülünü üst üste 4. kez kazanmayı başaran Arjantinli yıldız Lionel Messi, bu ödüle 4. kez layık görülen ilk futbolcu oldu. Ödülü aldıktan sonra kısa bir açıklama yapan Messi, "Bu ödülü almak gerçekten inanılmaz. Çok etkileyici... Takım arkadaşım Iniesta'yı da geçmek istemiyorum. Onla oynamak çok önemli. Arkadaşlarıma, Arjantin Milli Takımı'ndan arkadaşlarıma, aileme, karıma ve çocuğuma teşekkür ediyorum. Çok heyecanlıyım..." dedi.

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 5 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
france22 07 Ocak 2013 Pazartesi 21:29

biri bunu durdursun :)

clearfix
wildtiger27 07 Ocak 2013 Pazartesi 21:38

Bence bırakın kim daha iyi tartismasını messi nin su anki performansından keyif alın..3 5 sene daha izlersiniz..sonra cok arıcaksiniz..nerde messiler iniestalar

TÜM YORUMLAR

clearfix
kasirga3_8 10 Ocak 2013 Perşembe 20:55

ya baran beni benden daha mı iyi biliyorsunki cr7 hayranı falan değilsin diyorsun. önce ronaldinho sonra cr7 sonrasında messi.bana göre ronaldinya messiden de cr7den de daha iyi oynuyordu. şimdi eski formundan uzakta.

clearfix
kasirga3_8 10 Ocak 2013 Perşembe 20:57

ben kalksam şimdi ronaldinho en iyisi dersem messiyede cr7yede haksızlıktır bu.şimdi sırf zamanında hayranıydım deyip messi ve cr7 kötülesem ne kadar objektif olurum soruyorum sana.evet cr7 en iyisiydi hayranıydık ama messi daha iyi olunca onu seçtik

clearfix
kasirga3_8 10 Ocak 2013 Perşembe 20:58

messinin şu performansını eski ronaldinho gibi oynayan çıkınca tabiki onu hayranlıkla izleyeceğiz. biz hayranıyız dediğimiz futbolları yoksa aşık değilizki bir başkasına bakmayalım değilmi :)

Tüm Yorumları Göster