ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Okçuluk müsabakaları sona erdi

Denizli'de düzenlenen Salon Okçuluk Federasyon Kupası müsabakaları sona erdi.

  • - A
  • + A
Okçuluk müsabakaları sona erdi

EGS Kapalı Fuar Alanı’nda 36 ilden 537 sporcunun katıldığı kupada, final atışlarıyla dereceye girenler belli oldu.
Kategorilerinde ilk üçe girenler ve takımları şöyle:
Klasik Yay Genç Bayanlar
-------------------------
1. Bengühan Elif Ünsal (Isparta Bölgespor)
2. Aybüke Aktuna (İzmir Büyükşehir Belediyespor)
3. İrem Özkan (Sakaryaspor)
Klasik Yay Genç Erkekler
-------------------------
1. Buğrahan İnan (Akdeniz Okçuluk Eğitim)
2. Yağız Yılmaz (İzmir Büyükşehir Belediyespor)
3. İbrahim Ethem Gülaçar (Bolu Polisgücü)
Klasik Yay Büyük Bayanlar
--------------------------
1. Begül Löklüoğlu (İzmir Büyükşehir Belediyespor)
2. Zehra Öktem (Antalya Okçuluk Eğitim)
3. Çiğdem Öktem Egemen (Antalya Okçuluk Eğitim)
Klasik Yay Büyük Erkekler
--------------------------
1. Fatih Bozlar (Samsun Okçuluk)
2. Çağatay Aydın (Samsun Okçuluk)
3. Yusuf Çorba (İzmir Büyükşehir Belediyespor
Makaralı Yay Genç Bayanlar
---------------------------
1. Simge Güçlü (İstanbul Okçuluk Demka)
2. Cansu Coşkun (Erciyes Okçuluk)
3. Ebru Arslan (Aksaray Gençlik)
Makaralı Yay Genç Erkekler
---------------------------
1. Özgür Can Alıcı (Gelibolu Altınok)
2. Evren Çağıran (Antalya ferdi)
3. Barış Tandoğan (İstanbul Okçuluk)
Makaralı Yay Büyük Bayanlar
----------------------------
1. Melike Atıcı (Elmadağ Gençlik ve İhtisas)
2. Sevinç Kuzu (Erciyes Okçuluk)
3. Anıl Songül Küçükkayalar (Ankara Okçuluk)
Makaralı Yay Büyük Erkekler
----------------------------
1. Demir Elmaağaçlı (Erciyes Okçuluk)
2. Erol Sulumer (Erzurum Okçuluk)
3. Ali Rıza Coşkun (Erciyes Okçuluk)

AA




SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

18. Hafta

2017/2018 Sezonu Süper Lig

19 Ocak 2018 Cuma

  • Kasımpaşa
    3- 2
    Aytemiz Alanyaspor

20 Ocak 2018 Cumartesi

  • K. Karabük
    0- 2
    Gençlerbirliği
  • Osmanlıspor FK
    0- 0
    Evkur Yeni Malatyaspor
  • Fenerbahçe
    2- 1
    Göztepe

21 Ocak 2018 Pazar

  • Demir Grup Sivasspor
    1- 1
    Akhisar Bld.
  • T.Konyaspor
    2- 2
    Trabzonspor
  • Bursaspor
    0- 3
    Medipol Başakşehir
  • Antalyaspor
    1- 2
    Beşiktaş

22 Ocak 2018 Pazartesi

  • Kayserispor
      -  
    Galatasaray
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Medipol Başakşehir 18 39
2 Fenerbahçe 18 36
3 Galatasaray 17 35
4 Beşiktaş 18 33
GENİŞLET
5 Kayserispor 17 30
6 Trabzonspor 18 30
7 Göztepe 18 30
8 Demir Grup Sivasspor 18 27
9 Bursaspor 18 25
10 Evkur Yeni Malatyaspor 18 23
11 Kasımpaşa 18 22
12 Teleset Mob. Akhisarspor 18 20
13 Aytemiz Alanyaspor 18 18
14 Osmanlıspor FK 18 18
15 Gençlerbirliği 18 17
16 Antalyaspor 18 17
17 Atiker Konyaspor 18 16
18 Kardemir Karabükspor 18 9
Süper Lig Detaylı Fikstür »