Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

29 Mayıs 2017 Pazartesi

İnönü yenileniyor

Beşiktaş, yeni İnönü Stadı için düğmeye bastı. Dün IMG-Doğuş ortaklığıyla anlaşma imzalandı ve proje için geri sayıma geçildi. Başkan Orman, “Stadın maketi heyecan yaratıyor. Hazır olunca göreceksiniz” dedi.

Yorum Yaz
A+ A-

..Ve Beşiktaş’ta yeni bir dönem başlıyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan yeni İnönü Stadı projesinde dün ilk resmi adımlar atıldı. Siyah-Beyazlılar, Hyatt Regency Otel’de gerçekleştirilen törenle, yeni stat projesi için IMG-Doğuş ile stratejik işbirliği anlaşması imzaladı. Törende konuşma yapan Orman, “Ben ve arkadaşlarımın çok arzu ettiği bir gelişmenin ilk adımını atıyoruz. Dünyada spor konusunda marketing ve eğlence konularında en önemli şirketlerden biri olan IMG ile Doğuş’un yaptığı işbirliğinin ilk imzasını biz atıyoruz. Çok mutluyuz. Dünyanın globalleştiği bir dönemde dünya çapında bir oyuncu halini almamız lazım. Kamuoyunun genel beklentisi statla ilgili. Ancak anlaşmanın esas bacağı pazarlama ve marketing... Bu işte uzman bir kuruluşla, bizim uzman olmadığımız dallarda işbirliği içerisinde olacağız. Uzun dönemli bir anlaşma olacak. Anlaşmanın en önemli tarafı pazarlama tarafıdır. Beşiktaş İnönü Stadı’nı yenileme projemiz var. Projede geliştirme kısmını onlarla beraber yapacağız. Uzun bir birlikteliğin ilk adımını atıyoruz. Kendim ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına böyle bir anlaşmaya zemin oluşturduğumuz ve ilk adımı attığımız için çok mutluyuz. İyi bir başlangıcın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

‘Birikim transfer ediyoruz’

Anlaşma hakkında fazla bilgi vermeyen başkan, “Süreç itibariyle 10 senelik anlaşma. Detaylarıyla ilgili bilgiyi daha sonra açıklarız. Bütün anlaşma imzalandıktan sonra kamuoyuna bilgi olarak verilir. IMG’nin özellikle internet sayfasına bakılmasını rica ediyorum. Bir stat geliştirme şirketi değil. İnanılmaz bilgi birikimi olan, sporun her dalında olan ve uzman bir kurum. Biz sadece statla alakalı çalışma yapmıyoruz. Onların birikimlerini transfer ediyoruz. Stat olayına gelince. Stadın maketi heyecan yaratan bir konu. Ben bu konularda konuşmayı pek sevmiyorum. Hazır olunca göreceksiniz” yorumunda bulundu.

‘Alex olayı bizi bağlamaz’


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün gerçekleştirilen basın toplantısının ardından basın mensuplarıyla kısa bir sohbette bulundu. Alex’in Fenerbahçe’den ayrılmasıyla ilgili sorulan bir soruya, “Biz kendi iç işlerimize bakarız. Başka takımda oyuncu kadro dışı kalmış bizi ilgilendirmez” diyen başkan, “Fenerbahçe maçına tabii ki gideceğim. Uzun süreli bir rekabet var. Bize yemek teklifi gelmedi. Gelirse niye gitmeyelim?” yanıtını verdi. Öte yandan Orman, İnönü Stadı’nın yapımını kendilerinin üstleneceğini söyledi.

Beşiktaş

Beşiktaş Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 8 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
--Feda Kartalıma-- 05 Ekim 2012 Cuma 17:19

@egemen değirmen kardeşim..sen zaten hiç BEŞİKTAŞLI olamamışsınki..bizim senin gibi irlandalılara ihtiyacımız yok zaten..git kimi tutuyorsan tut...

clearfix
fenerpower! 06 Ekim 2012 Cumartesi 10:07

FB Besiktas Maclarinda karsi Taraf Seyircisiz olayini kaldirsinlar Besiktasli Kardeslerimizi daiama Saracoglunda görmek isteriz !!!

TÜM YORUMLAR

clearfix
b---s---a--- 05 Ekim 2012 Cuma 22:56

bu beşiktaş feneri yenemez

clearfix
tgbunl 06 Ekim 2012 Cumartesi 00:33

onu bunu geçin fenerin elimizden çekeceği var fark yicek

clearfix
ardarian 06 Ekim 2012 Cumartesi 09:05

kartal şeklinde stad olaydı iyidi

clearfix
m.e.pehlivan 06 Ekim 2012 Cumartesi 11:47

hayırlısı be hocam

clearfix
fanatikbeşiktaşlıı 06 Ekim 2012 Cumartesi 11:57

yeni desibel rekorları gelecek :)

clearfix
taraftar_1903 06 Ekim 2012 Cumartesi 21:26

başkan adam gibi adamsın sana inanıyorum tüpçü gibi 6 sene elinde maketle dolaşmazsın sen gelirlerimiz çok artar hem takımımıza hem semtimize hem şehrimize çok yakışır bu stad

Tüm Yorumları Göster