Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

25 Mayıs 2017 Perşembe

Sow gidiyor, Gomis geliyor

Krasic ve Yobo'nun transferlerini sonlandıran Fenerbahçe'nin, Lyon'un golcüsünü de bitirdiği, işin resmiyete dökülmesi için Moussa Sow'un Katar'a satılmasının beklendiği öğrenildi.

Yorum Yaz
A+ A-

Hazırlık maçlarında ve Vaslui ile oynadığı Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme ilk maçında ortaya koyduğu futbolla hayal kırıklığı yaratan Fenerbahçe, sevenlerinin uzun süredir beklediği transfere bir girdi, pir girdi.

Milos Krasic ve 2 senedir kiralık olarak forma giyen Yobo’nun transferini bitiren yöneticilerin hedefinde şimdi de Olympique Lyon’un golcüsü Gomis var. Sarı-Lacivertliler’in, uzun zamandır peşinden koştukları Fransız golcüyle ve kulübüyle büyük ölçüde anlaşma vardığı ileri sürüldü.

Başkan Aziz Yıldırım’ın da alınmasını çok istediği Gomis’in transferinin resmen açıklanması içinse, Moussa Sow’un elden çıkarılmasının beklendiği belirlendi. Antrenmanlardaki isteksizliği ve hazırlık maçlarındaki formsuzluğuyla dikkat çeken Senegalli golcüyü elden çıkarmayı planlayan yöneticiler, bu konuda Katar’dan gelen teklifleri değerlendirmek amacında.

Bu konudaki en büyük engelse, Sow’un kariyerinin ortalarında Katar’a gitmeye sıcak bakmaması. Senegalli golcü, teklif edilen yüksek ücrete rağmen, Katar’a gidip, kariyerinin sonlandırmaktan çekindiği için tekliflere temkinli yaklaşıyor. Sow’un Katar’a gitmeyi kabul etmesi halinde, Gomis’in transferinin duyurulması bekleniyor.     

Can Gebetaş

İŞTE BATEFIMBI GOMIS

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle

Fenerbahçe

Fenerbahçe Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 9 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
feneraşk 04 Ağustos 2012 Cumartesi 13:49

bıenvenu yerıne gelse daha mantıklı olmaz mı acaba ?

clearfix
kubo_fb 04 Ağustos 2012 Cumartesi 15:14

Sow niye Katar'a gitsin yetenekli futbolcu ya dia ile mi ayrılamıyolar Allah Allah :S Gomis'i istemiyoruz hocam !!

TÜM YORUMLAR

clearfix
aliens23 04 Ağustos 2012 Cumartesi 17:39

Abi satmasın şu Sowu mükemmel adam Süper Lig'de en iyi golcü.Almayın Gomis'i Sowu satacaksanız he illa alacaksınız Bienvenüyü satın.

clearfix
[email protected]_ı_mücahit 04 Ağustos 2012 Cumartesi 17:58

gomis alınsın ama sow gitmesin ikiside çok yetenekli bienvenu yu satın gitsin genç daha zarar etmeyiz hemde sowun formsuzlugunun sebebi anlaşıp konuşşabilecegi kimse kalmadı gomis le çok iyi anlaşırlar ve çift forvette oynarlar hemde

clearfix
Romreal 04 Ağustos 2012 Cumartesi 18:17

Sow kalsın, Bienvenu gitsin. yazık Sow'u satmayın Gomisle mükemmel ikili olurlar.

clearfix
GFB_Stelyo 04 Ağustos 2012 Cumartesi 18:24

sowu satan matan yok zaten. FENERBAHCEm yalanladi

clearfix
manyaksa 04 Ağustos 2012 Cumartesi 20:59

gomis dediğin adamda teknik sıfır taktik sıfır gol ortalaması 15 var yok bumudur süper golcü alacaksan kennet anderson gibi bir forvet al uzun kafaya çıkan hemde çakan bunlar guiza gibi 2 maç sonra yerden yere vurulur

clearfix
durmusfatma07 04 Ağustos 2012 Cumartesi 21:07

sow nere gidiyo ya üzülüyodum doğru haber diye bienvenü gitsin semih de dursun adam emekcimiz bizim kalsın fb mizde sow la gomis ikilisi güzel olur >>gökhan,egemen,yobo,hasan,krasic,mehmet ikilisi,stoch,sow,gomis...

clearfix
Bilgecan 04 Ağustos 2012 Cumartesi 23:42

Haftalardır yazıyor çiziyoruz.FB'nin acil 2 gereksinimi var:Stoper ve Orta sahanın göbei.Yobo geldi,stoper sorunu çözüldü.Bence savunma iyi.Forvet de yeterli.Şimdiki 3 kişi ve Kuyt sorunu çözer.Ama orta saha göbeği hala "ihtiyaç var" diye haykırıyor.

Tüm Yorumları Göster