30 Ağustos 2015 Pazar

Bursaspor'dan transfer açıklaması

Bursaspor Kulübü, olumsuz sonuçlanan Yattara ve Deniz transferi ile ilgili resmi siteden yazılı açıklama yaptı.

Yorum Yaz
A+ A-
Bursaspor'dan transfer açıklaması

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Son günlerde kulübümüzün gerçekleştirmiş olduğu transfer görüşmeleriyle ilgili bilgilendirme yapma gereği ortaya çıkmıştır. Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda öncelikle futbolcu Deniz Yılmaz Bursa'ya davet edilmiş ve kendisiyle transfer görüşmesi yapılmıştır. Söz konusu görüşme sırasında futbolcu kabul edilemez talepler ortaya koymakla birlikte, tutum ve davranışlarıyla da Bursaspor forması giymeyi hak eden bir görüntü vermemesi nedeniyle transfer gerçekleşmemiştir. Bursa'ya davet ettiğimiz bir diğer futbolcu İbrahima Yattara ile de prensip anlaşması sağlanmış ve oyuncu sağlık kontrolünden geçirilmiştir. Bu işlemlerin ardından futbolcu temsilcilerinin ekstra taleplerinin yanı sıra yetkileri konusunda son anda ortaya çıkan çelişkili ve şüpheli durumları nedeniyle imza aşamasına gelen bu transfer de kulübümüzün ilke ve prensiplerine uymadığı için gerçekleşmemiştir. Bilinmelidir ki kim olursa olsun kulübümüzün transfer politikasına ve son yıllardaki başarımızın temelini oluşturan takım ruhuna uymayan hiçbir futbolcu Bursaspor forması giyemez. Her transfer girişiminin olumlu sonuçlanma zorunluluğu olmadığı gibi, özellikle futbolcu temsilcilerinden ya da futbolcunun bağlı bulunduğu kulüplerden kaynaklanan sorunların transferi etkilemesi, futbol dünyasında alışık olunan ve transfer sezonunda her kulübün yaşadığı doğal bir sonuçtur. Bu arada Bursaspor'da transfer, yetkili yöneticilerle birlikte teknik kadronun da dahil olduğu bir süreçtir ve bu konuda verilmiş olumlu ya da olumsuz her karada görüş birliliği vardır. Büyük Bursaspor taraftarını mutlu edecek, başarılara imza atacak bir kadro oluşturma konusundaki kararlılığımız aynen devam etmektedir ve bu konudaki girişimlerimiz sürmektedir."

Bursaspor

Bursaspor Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 6 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
emrktl 01 Temmuz 2012 Pazar 01:05

sabırlı davranıp bekliyeceğiz transfer yapmasanızda takımımızı destekleyeceğiz her zaman her yerde her koşulda ve her sonuçta yaptığımız gibi BURSA.

clearfix
slc16 01 Temmuz 2012 Pazar 14:54

Her görüşme elbette ki transferle sonuçlanmaz ama her sene de en geç transferi yapmak zorunda değiliz değil mi???

TÜM YORUMLAR

clearfix
krmaydnn 02 Temmuz 2012 Pazartesi 14:42

galatasaraydan farkınız kalmadı :)

clearfix
C4ns1n 02 Temmuz 2012 Pazartesi 00:29

goya buyuk takım olduk yıldız transfer edemiyoruz yıllardır boyle yeter artık yonetm kombineyi ürnleri nasıl satacagını dusunsun

clearfix
kudret-can-simsek 01 Temmuz 2012 Pazar 18:28

Bursaspor deniz Yılmazı almalıydı ve hatta deniz naki,alper uludağ,tolgay ali arsalanıda almalıydı

clearfix
slc16 01 Temmuz 2012 Pazar 14:54

Her görüşme elbette ki transferle sonuçlanmaz ama her sene de en geç transferi yapmak zorunda değiliz değil mi???

clearfix
mustafa yıldız 01 Temmuz 2012 Pazar 11:44

Uygunsuz içerik

Tüm Yorumları Göster
arabam.com Günün Fırsatı