06 Şubat 2016 Cumartesi

Nazmi Koca: Neşteri vuracağız

Beşiktaş Kulübü'nde 25 Mart'ta gerçekleştirilecek genel kurul öncesinde, başkan adaylarından Nazmi Koca çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yorum Yaz
A+ A-
Nazmi Koca: Neşteri vuracağız

Türkiye Spor Yazarları Derneği’nde bir basın toplantısı düzenleyen Koca, şöyle konuştu: Biz diğer başkan adayları gibi asla kulübün içinde bulunduğu durumdan yararlanarak, taraftarlarımıza asla acıyı, kan ve gözyaşını vaat etmiyoruz. Beşiktaş’ı asla yoğun bakıma almayı planlamıyoruz. Biz sorunların farkındayız. Sorunları çok iyi biliyoruz. İşadamı kimliğimizle, Beşiktaşlılığımızla, Beşiktaş’ın sorunlarına neşter
vurmaya geliyoruz...”

‘Demirören’e hesap sorarız’
Yıldırım Demirören’e olan borçlar hakkında da konuşan Koca, “Beşiktaş’a verilen para, camiye verilen hayır gibidir. Asla geri alınmaz. Biz verdiğimiz her kuruşu hibe etmesini biliriz. ’103 milyon lira alacağı var’ deniyor. Yalnızca Tabata ile Nihat Kahveci’den doğan zarar 55-60 milyon lira. Biz her kuruşun hesabını soracağız. Beşiktaş’ın meselesi asla para değil, güçlü bir yönetim meselesidir” ifadelerini kullandı. Bu arada Nazmi Koca’nın listesinde bulunan yönetici adayı Aydoğan Cevahir, Beşiktaş’ın gelirlerini arttırarak ve marka değerini büyüterek mali sorunların üstesinden gelebileceklerine inandığını kaydetti.

Hüseyin Sakarya

Beşiktaş

Beşiktaş Sezon İstatistikleri

x

YORUMLAR

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Toplam 10 Yorum

EN BEĞENİLEN YORUMLAR

clearfix
fxnemesis 18 Mart 2012 Pazar 19:09

Fernandes sivok haricindeki yabancıları satıp, yerlerine mütavazi mücadele eden oyuncular alınmalı.Ayrıca bobo geri gelsin.

clearfix
blackeagle.01903 18 Mart 2012 Pazar 12:09

kafaya koydunuz yani 1 tane bile yıldız bırakmayacaksınız.her gelen birilerini satar,sonra avrupada başarı palavraları atarlar.böyle iyi futbolcuyu satarak başarı yakalanmaz.yalanları boşverin.biz siyahıyla-beyazıyla aşığız bu renklere

TÜM YORUMLAR

clearfix
44istanbul2 19 Mart 2012 Pazartesi 16:31

Her yönetime kesinlikle futboldan anlayan, oyuncu ve kalite hakkinda karar verebilecek bir teknik danisman lazim! ve istikrar icin her sene 15-20 tane transfer yerine 3-4 nokta transfer yapilmali. TD degisikleri azalacaktir!

clearfix
hoyazici 19 Mart 2012 Pazartesi 15:55

en iyisi bu adaylar arasında galiba, inşallah Nazmi Koca gelir...

clearfix
hardgreaves 19 Mart 2012 Pazartesi 14:26

nazmi bey eksik bile söyledi daha del bosqueye verilen 8 milyon hava parası var diğer hocalara da ferrariye davayı kaybedecez ona da bi dünya öderiz yıldırım demirörenin bırak borcu klübe tazminat ödemesi lazım

clearfix
Oktay777 19 Mart 2012 Pazartesi 12:11

Bu söylidiklerinizi is basi gelincede uygulasaniza baska birsey istemeyiz sizden ya neyse.Ah Serdal Adali ah....

clearfix
Oktay777 19 Mart 2012 Pazartesi 12:01

Ernst, Hilbert, Sivok, Fernandez haricinde yabancilarin hepsini gönderin ve ortasahaya adam akilli bir 10nr ile Boboyu geri alin sizden baska birsey beklemiyorurz.Sergen zamanindan beri dogru düzgün bir oyun kurucu gelmedi bu takima.

Tüm Yorumları Göster

Beşiktaş - Gaziantepspor maçı nasıl sonuçlanır?

Beşiktaş - Gaziantepspor maçı nasıl sonuçlanır?
Beşiktaş kazanır
%
 
Berabere biter
%
 
Gaziantepspor kazanır
%
 

Sizce Ersan Gülüm'ün Çin'e gönderilmesi doğru karar mı?

Sizce Ersan Gülüm'ün Çin'e gönderilmesi doğru karar mı?
Evet, doğru karar
%
 
Hayır, satılmamalıydı
%
 

BEŞİKTAŞ SOSYAL MEDYA