ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM




Daha iyi bir görüntü için telefon çevirin!

Türkiye Ligleri'nde günün programı

Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Lig Klasman Gruplarında haftanın maçları bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

  • - A
  • + A
Türkiye Ligleri'nde günün programı

BANK ASYA’DA BUGÜN
16.30: Kartal-Gaziantep Büyükşehir Belediye,
Orduspor-Altay,
20.30: Dardanel-Bucaspor, Karabük-Giresunspor, Kocaelispor-Hacettepe,
Çaykur Rizespor-Boluspor, Karşıyaka-Samsunspor.

2. ve 3.LİG’DE BUGÜN
2.LİG 1.GRUP 16.30: Zeytinburnu-Güngören Belediye, Gebze-Körfez Belediye, Yalovaspor-Türk Telekom, Tavşanlı Linyit-Sakaryaspor, Bozüyük-Pendik
2.LİG 2.GRUP 16.30: Tepecik-İstanbul, Turgutlu-Konya Şeker, Alanya-Akhisar Belediye,
Denizli Belediye-Sarıyer, 20.30: Fethiye-Göztepe
2.LİG 3.GRUP 16.30: Of-Çorum, Tokat-Çankırı Belediye,
E.Şeker-Kırşehir, Kars-BUGSAŞ, Erzurum-Pursaklar
2.LİG 4.GRUP 16.30: Adıyaman-Tarsus İ.Y., 20.30 Elazığ-K.Maraş, Adana Demir-Şanlıurfa, DİSKİ-Malatya.

3.LİG 1. GRUP
 16.30: Alibeyköy-Küçükköy, İnegöl-O.Renault, Balıkesir-Bandırma, Bursa Nilüfer-Lüleburgaz, Çerkezköy Bld.-Bayrampaşa
3.LİG 2.GRUP 16.30: Torbalı-Marmaris Bld., Muğla-Tekirova Bld., Isparta-Menemen Bld., Altınordu-İzmir
3.LİG 3.GRUP 16.30: Kırıkkale-Darıca G.B., Maltepe-Düzce, Ankara Demir-Keçiörengücü
3.LİG 4.GRUP 16.30: Yalı-Y.Yozgat, Bafra Bld.-Bulancak, Pazar-Gümüşhane, Kastamonu-Sürmene
3.LİG 5.GRUP 16.30: Hatay-Malatya Belediye, Batman Belediye-Şanlıurfa Belediye, Siirt-Batman Petrol, Bingöl-Kayapınar Belediye.





0 YORUM

9. Hafta

2017/2018 Sezonu Süper Lig

20 Ekim 2017 Cuma

  • Antalyaspor
      -  
    Kasımpaşa
  • Göztepe
      -  
    Aytemiz Alanyaspor

21 Ekim 2017 Cumartesi

  • Osmanlıspor FK
      -  
    K. Karabük
  • Akhisar Bld.
      -  
    Gençlerbirliği
  • Evkur Yeni Malatyaspor
      -  
    Trabzonspor

22 Ekim 2017 Pazar

  • Demir Grup Sivasspor
      -  
    Bursaspor
  • Kayserispor
      -  
    T.Konyaspor
  • Galatasaray
      -  
    Fenerbahçe

23 Ekim 2017 Pazartesi

  • Beşiktaş
      -  
    Medipol Başakşehir
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Galatasaray 8 22
2 Göztepe 8 16
3 Teleset Mob. Akhisarspor 8 16
4 Medipol Başakşehir 8 16
GENİŞLET
5 Fenerbahçe 8 14
6 Beşiktaş 8 14
7 Kayserispor 8 14
8 Bursaspor 8 12
9 Demir Grup Sivasspor 8 12
10 Aytemiz Alanyaspor 8 10
11 Trabzonspor 8 9
12 Kardemir Karabükspor 8 8
13 Evkur Yeni Malatyaspor 8 8
14 Kasımpaşa 8 8
15 Atiker Konyaspor 8 7
16 Gençlerbirliği 8 7
17 Antalyaspor 8 6
18 Osmanlıspor FK 8 4
Süper Lig Detaylı Fikstür »