ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


Türkiye Ligleri'nde günün programı

Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Lig Klasman Gruplarında haftanın maçları bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

  • - A
  • + A
Türkiye Ligleri'nde günün programı

BANK ASYA’DA BUGÜN
16.30: Kartal-Gaziantep Büyükşehir Belediye,
Orduspor-Altay,
20.30: Dardanel-Bucaspor, Karabük-Giresunspor, Kocaelispor-Hacettepe,
Çaykur Rizespor-Boluspor, Karşıyaka-Samsunspor.

2. ve 3.LİG’DE BUGÜN
2.LİG 1.GRUP 16.30: Zeytinburnu-Güngören Belediye, Gebze-Körfez Belediye, Yalovaspor-Türk Telekom, Tavşanlı Linyit-Sakaryaspor, Bozüyük-Pendik
2.LİG 2.GRUP 16.30: Tepecik-İstanbul, Turgutlu-Konya Şeker, Alanya-Akhisar Belediye,
Denizli Belediye-Sarıyer, 20.30: Fethiye-Göztepe
2.LİG 3.GRUP 16.30: Of-Çorum, Tokat-Çankırı Belediye,
E.Şeker-Kırşehir, Kars-BUGSAŞ, Erzurum-Pursaklar
2.LİG 4.GRUP 16.30: Adıyaman-Tarsus İ.Y., 20.30 Elazığ-K.Maraş, Adana Demir-Şanlıurfa, DİSKİ-Malatya.

3.LİG 1. GRUP
 16.30: Alibeyköy-Küçükköy, İnegöl-O.Renault, Balıkesir-Bandırma, Bursa Nilüfer-Lüleburgaz, Çerkezköy Bld.-Bayrampaşa
3.LİG 2.GRUP 16.30: Torbalı-Marmaris Bld., Muğla-Tekirova Bld., Isparta-Menemen Bld., Altınordu-İzmir
3.LİG 3.GRUP 16.30: Kırıkkale-Darıca G.B., Maltepe-Düzce, Ankara Demir-Keçiörengücü
3.LİG 4.GRUP 16.30: Yalı-Y.Yozgat, Bafra Bld.-Bulancak, Pazar-Gümüşhane, Kastamonu-Sürmene
3.LİG 5.GRUP 16.30: Hatay-Malatya Belediye, Batman Belediye-Şanlıurfa Belediye, Siirt-Batman Petrol, Bingöl-Kayapınar Belediye.




SON 24 SAATTE YAŞANANLAR





0 YORUM GİRİŞ YAP

34. Hafta

2017/2018 Sezonu Spor Toto Süper Lig

18 Mayıs 2018 Cuma

  • Aytemiz Alanyaspor
    3- 2
    Antalyaspor
  • Evkur Yeni Malatyaspor
    3- 2
    Kayserispor
  • Trabzonspor
    3- 0
    K. Karabük
  • Gençlerbirliği
    1- 0
    Bursaspor
  • Akhisar Bld.
    2- 1
    Osmanlıspor FK

19 Mayıs 2018 Cumartesi

  • Göztepe
    0- 1
    Galatasaray
  • Medipol Başakşehir
    3- 2
    Kasımpaşa
  • Beşiktaş
    5- 1
    Demir Grup Sivasspor
  • Fenerbahçe
    3- 2
    T.Konyaspor
GENİŞLET Süper Lig Detaylı Fikstür »
O P
1 Galatasaray 34 75
2 Fenerbahçe 34 72
3 Medipol Başakşehir 34 72
4 Beşiktaş 34 71
GENİŞLET
5 Trabzonspor 34 55
6 Göztepe 34 49
7 Demir Grup Sivasspor 34 49
8 Kasımpaşa 34 46
9 Kayserispor 34 44
10 Evkur Yeni Malatyaspor 34 43
11 Teleset Mob. Akhisarspor 34 42
12 Aytemiz Alanyaspor 34 40
13 Bursaspor 34 39
14 Antalyaspor 34 38
15 Atiker Konyaspor 34 36
16 Osmanlıspor FK 34 33
17 Gençlerbirliği 34 33
18 Kardemir Karabükspor 34 12
Süper Lig Detaylı Fikstür »